Опалювальні котли з автоматичною подачею палива. Практична установка.
Пелетний котел являє собою модульну міні-котельню з усім необхідним набором цифрових, аналогових пристроїв та елементів. Для підключення потрібно підключити електрику та вивести з'єднання теплообмінника до гідрострілки системи опалення. Встановлення пелетного котла в автономних системах обігріву максимально спрощене і нічим не відрізняється від монтажу та обв'язування твердопаливного котла.
При виборі пелетного пальника та додаткового обладнання процес монтажу трохи ускладнений, але не становить особливої складності, якщо виконувати все за інструкцією.
Що потрібно врахувати під час встановлення пелетного котла або котла з пальником?
Особливості установки пелетного котлу або котлу з пальником полягають у тому, що система регулює температуру теплоносія і критичні параметри. Багато пелетні котли на своїй базі мають насоси. Але частіше майстри встановлюють насосну групу. Обв'язка котлів виконується як звичайно. До особливостей системи опалення з автономними котлами з автоматичною подачею палива відносять наступне. Що немає необхідності в установці резервного джерела тепла. Що істотно спрощує обв'язку і гідравлічне узгодження.
Використовуйте різні контури опалення для обігріву різних сегментів приміщення. Для цих цілей можуть використовуватися насосні і колекторні в зборі.
Чи потрібен в системі теплоаккумулятор?
Встановлення пелетного котлу або пальника з твердопаливним котлом має на увазі вибір і узгодження обладнання. У звичайних системах з твердопаливним котлом встановлюються теплоакумулятори, Щоб зберегти надлишки тепла. Цим забезпечується істотна економія і збільшується часовий проміжок між топками.
Однак у системі з опалювальним котлом з автоматичною подачею палива та регулюванням горіння потреба в теплоакумуляторі відпадає. Пальник або пеллетний котел регулюються мікроконтролером. Блок управління також забезпечує узгоджену роботу системи насоса. Якщо теплоакумулятор стоїть для гарячої водопідготовки та опалення, це є коректним рішенням.