Котел тривалого горіння
з пелетним пальником

У теплозабезпеченні АЗС

Котли тривалого горіння за ефективністю та комфорту експлуатації можуть зрівнятися з газом, а по доступності палива, відповідно, з твердопаливними котлами. Найпростіша конструкція котельного обладнення відрізняється об'ємною камерою згоряння для закладки дров. Але у продажу представлені ще й піролізні котли, в яких для обігріву теплоносіїв використовується не тільки теплова енергія згоряння твердого палива, а й тепло виділяемого гази.

У продажу можна зустріти такі опалювальні агрегати з нижнім та верхнім горінням, з потужністю від 6 до 100 кВт. Відрізняються моделі розташуванням та конструкцією чавунного або сталевого теплообмінника, який нагріває водний теплоносій. Серед споживачів такі дров'яні котли популярні завдяки ефективності та низької вартості.

Незважаючи на досить високу потужність та зручність експлуатації, а таке одноразове завантаження дров підтримує горіння котла від 6 годин до 8 діб, котли тривалого горіння можуть бути модернізовані. Це може бути виконано за допомогою пелетної пальника, яка буде виступати як джерело вогню з автозагорянням.

Якщо ви незадоволені тепловою потужністю котла тривалого горіння та інших опалювальних приладів, але хочете встановити ефективну систему з регулюванням температури теплоносія, встановіть пелетний пальник FOCUS.

Ви зможете розширити свої можливості та відмовитися від більш дорожчого газогенераторнного котла. При менших витратах можна домогтись вищого ККД на класичному твердопаливному котлі. При цьому повітряне опалення, найбільш підходяще для АЗС, потребуе спеціалізованої установки з пелетним пальником для спалювання палива.

Організуйте опалення АЗС за допомогою
пелетного пальника:

Пелетний пальник краще котла
тривалого горіння в опаленні АЗС?

АЗС будуються як віддалені об'єкти, що вимагають автономного опалення. Автономія та економія - основні вимоги при виборі опалювального обладнання, так як на заправках доводиться нагрівати також відкриті вуличні об'єкти.

Основні потреби АЗС в теплі:

Найбільш витратним за споживанням теплової енергії буде обігрів клієнтської зони, так як мова йде про відкриті простори та вуличне опалення. У цьому випадку використовується нагріте повітря та повітряне опалення.

Пелетний пальник може забезпечити для АЗС:

Конструкція шахтного котла
тривалого горіння, порівняння з піролізним

Теплообеспечение АЗС - Firebox - Твердотопливные пеллетные котлы, пеллетные горелки, промышленные

Серед котлів тривалого горіння серед споживачів особливо популярні моделі конструкції Холмовоа. Це шахтні агрегати з вертикальним завантаженням дров.

Контур опалення знаходиться у низу та завжди нагрівається у процесі горіння. Така конструкція дозволяє відмовитися від автоматичної подачі та обрати некоштовний, але ефективний твердопаливний котел, у якому завантаження дров здійснюється не частіше 1-2 рази на добу. Цього цілком достатньо для якісного опалення приміщень індивідуальних будинків. Тривалість горіння регулюється за допомогою механічного регулювальника подачі кисню.

Чи має сенс адаптувати такий котел до пелет? Напевно, так, якщо у вас є доступ до дешевого гранульованого палива.

Пелетний пальник FOCUS з котлом холмової забезпечить додаткові можливості:

АЗС в теплі:

У цілому, факельні пальники підвищують потужність ККД будь-якого котла за рахунок технології тривалого горіння. Але ця технологія не дуже ефективна для АЗС.

Пелетний пальник FOCUS завдяки низькій вартості палива забезпечить заправки дешевим теплом для обігріву вуличних об'єктів. Використовуючи цю технологію, витрати будуть низькими при споживанні необхідної кількості тепла.

ПЕЛЛЕТНЫЕ ГОРЕЛКИ FOCUS 200-250-300

Пропонуємо вам на сайті FIREBOX.COM.UA ознайомитися з нашими рішеннями по вигідному опаленню АЗС за допомогою пелетних пальників.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

Наші інженерні рішення та проекти