Опалення фітнес центрів
та спортклубів

Використовуйте котел з пальником FOCUS

Альтернативою газових котлів та газових пальників є котельні з пелетною пальником. У порівнянні з іншими опалювальними агрегатами тільки в цьому випадку спалювання палива можна порівняти з ККД з промисловими котлами, які працюють на газі, за рахунок технології об'ємного горіння. Котел з пальником для пелет в експлуатації виявляється набагато вигідніше, ніж аналогічне обладнання з подачею газу. Справа в тому, що пальник забезпечує високу потужність обігріву незалежно від якості гранульованого палива.

Котел з пальником є альтернативою газових та інших типів котлів з високим ККД. По комфорту такі пристрої не поступаються автономному обладненню на дизельному паливі та дозволяють відмовитися від подачі газу до індивідуального будинку. Замість дуттєвих пальників ми пропонуємо більш ефективні факельні пальника, що поліпшують ККД опалювальних агрегатів. За ступенем комфорту опалювальні котли з пальниками не поступаються в експлуатації газових котлів.

При обігріві фітнес центрів та спортклубів з метою забезпечення автономії використовується дизельне паливо та котли з дизельними пальниками. Однак вартість експлуатації такого опалювального обладнання досить висока, але дозволяє уникнути подачі газу. Високий ККД при спалюванні палива можна отримати без спалювання газу за допомогою пелет, технології об'ємного горіння та особливої конструкції пальника. Опалювальні агрегати ідеально підходять для підлогових котлів, які можуть бути переобладнані з будь-якого виду палива та адаптовані до пелет.

Організуйте опалення фітнес-центру або
спортклубу за допомогою пелетної пальника:

Особливості обігріву фітнес центрів та спортклубів

Обігрів фітнес центрів та спортклубів відрізняється тим, що потрібно забезпечувати теплом великі площі. Це можливо при високому ККД та оптимальному витраті палива. Причому необхідно регулювати інтенсивність горіння в залежності від відвідуваності та використання приміщень для занять. Зазвичай це вирішується за допомогою радіаторних або кімнатних терморегуляторів та подачі кисню для підвищення потужності горіння палива.

Однак в приміщеннях старої споруди з примусовою подачею теплоносія та обігрівом природним газом не забезпечуються комфортні умови. У приміщеннях або дуже тепло, або досить холодно. Такі системи мають дуже просту конструкцію, яку можна адаптувати до нової системи опалення, причому без спалювання природного газу.

Консультації по опаленню
комерційної нерухомості

Опалюйте свої житлові та комерційні об'єкти недорого

Особливості обігріву спортзалів та фітнес центрів:

Переваги при використанні котла з пальником для пелет:

Пелетний пальник FOCUS встановлюється на новий або існуючий котел будь-якого типу. Після цього його можна використовувати з будь-яким видом палива.

Котел з пальником для пелет та його особливості

Завдяки діапазону потужності моделей, пропонованих торговою маркою FOCUS, а також мікропрограмного регулювання потужності, вдається дуже точно налагодити управління опалювальним устаткуванням при підключенні одного або декількох контурів опалення. Таке джерело тепла ідеально підходить для систем з примусовою подачею теплоносія, забезпечуючи оптимальну витрату пелет та підключення котла з пальником в потрібний час при зниженні температури обігріву.

Пальники FOCUS не встановлюються на настінні котли та розраховані на велику потужність, від 17 кВт. Вони можуть використовуватися з сучасними моделями водогрійних котлів для водопідготовки води у басейнах - виробляються пальники потужністю до 500 кВт. Пелетні пальники ФОКУС монтуються на котли, що працюють на рідкому паливі та газі. Відрізняються високою якістю збірки. З їх допомогою при тій же потужності можна досягти більш високої температури теплоносія. При низькій вартості та якості палива.

Крім високого ККД на ефективність, звичайно, впливає конструкція теплообмінника. За рахунок підтримки тривалого горіння з постійною подачею палива з паливного бункера, недоліки теплообмінників встановлених котлів згладжуються.

ПЕЛЛЕТНЫЕ ГОРЕЛКИ FOCUS 200-250-300

Переваги котлів з пальниками пелет для спортзалів:

На сайті FIREBOX.COM.UA ви знайдете оптимальне рішення для вашого приміщення та отримаєте необхідну консультацію фахівця.