01

Ефективне опалення

02

Маловитратна витрата

03

Екологічне паливо
Пелетний пальник ФОКУС.

Пелетні пальники FOCUS та котли

Якщо ви хочете використовувати пелети для опалення, але немає відповідного опалювального обладнання, ви можете купити пелетний пальник факельного типу FOCUS для будь-яких твердопаливних, дизельних та газових котлів.
Пелетні пальники FOCUS - це просте, надійне рішення заводського складання, яке дозволить використовувати пелетне паливо з високим ККД, без урахування його зольності, а також безпечно для довкілля.

Ознайомитись

Бажаєте купити пелетний котел?

Пелетний котел ФОКУС - це універсальна програмно-керована твердопаливна установка з пелетним пальником FOCUS, що встановлюється в дверцятах котла, який може використовуватися в будь-якому режимі опалення в залежності від доступності палива.

Подивитись

Модельний ряд «ФОКУС»

Твердопаливні котли

Газогенераторні або піролізні котли, розраховані на спалювання недорогого палива з високим ККД. Їх відносять до обладнання тривалого горіння.

Далі

Пелетні пальники FOCUS

Устаткування для опалення ФОКУС допомагає перевести котельні на пелети з низькою вартістю інсталяції та отримувати недороге тепло без газу.

Далі

Котли для пальників

Спеціалізоване опалювальне обладнання для пелетних пальників дозволяє налаштувати автоматичну роботу котельні потужністю до 2,2 мВт.

Далі

Пелетні котли

Твердопаливні котли промислового типу із зовнішнім «паркованим» пелетним пальником у двері із сумарною потужністю 2,2 мВт.

Далі

Арматура та електроніка

Комплектуючі та електроніка забезпечують автоматичну роботу котелень та подачу теплоносія на вимогу із заданою температурою.

Далі

Системи туманоутворення

Необхідні для створення мікроклімату із стійкою регульованою температурою на вуличній території домогосподарств, у теплицях, парках та на міських вулицях.

Далі

Парогенератори пелетні

Парові пелетні котли FOCUS відрізняються високою ефективністю та призначені для вироблення пари та забезпечення технологічних виробничих потреб.

Далі

Самоочисні пелетні котли

Пелетні котли FOCUS із вбудованою системою самоочищення. Модельний ряд поділяється на два типи систем.

Далі

Комплектуючі котлів, систем клімату та туманоутворення

Пелетове обладнання українського виробництва має на увазі розгортання установок для опалення приміщень з окремих модулів та комплектуючих.

Далі

Перевести виробництво на пеллети

Якщо ви хочете купити пелетний котел, розрахований на всі види пелет, включаючи високозольні з лушпиння соняшника та лігніну, виберіть твердопаливний котел ФОКУС з дверним адаптором для факельного пелетного пальника в розбірному форм-факторі.

Моделі Характеристики
Пелетне паливо - #1 в світі

Встановіть пальник та котел,
працюючі на біо- та деревних гранулах:

Багато видів палива не витримують конкуренції з деревними пелетами за екологічними та вартісними характеристиками, але обмеженням до використання відновлюваної паливної сировини залишається заміна опалювального обладнання. Купуючи пелетні пальники FOCUS, можна переобладнати будь-який тип котелень, газових, дизельних, твердопаливних, не вносячи конструктивних змін до опалювального обладнання та системи опалення.

Ви можете купити пелетні пальники в комплекті з твердопаливним котлом FOCUS, що мають дверний адаптер для швидкої інсталяції та використання котельні у двох режимах, опалюючи приміщення дровами або пелетами в залежності від доступності енергоресурсу.

Пелетні котельні ФОКУС адаптовані до роботи з високозольними гранулами з лушпиння соняшника та лігніну.

Вони невибагливі до якості гранул. Забезпечують повне спалювання пелет завдяки об'ємному горінню. І вже використовуються в Україні для опалення житлових, адміністративних приміщень та виробництв для одержання недорогого тепла без газу.

Приємним бонусом для покупців стане значна економія, тому що для досягнення високої температури теплоносія потрібна мінімальна кількість сировини. Значно менше, ніж топку котла твердим паливом. Економія в порівнянні з газом на сьогоднішній день становить не менше 50% за одержання кіловату енергії.

ФОКУС пропонує пелетні пальники високої якості за вигідними цінами, які стануть гарною підмогою власникам будинків, ферм та територіально віддалених виробництв.

Далі
Далі
Далі

Отримайте нашу пропозицію!

Пелетні пальники FOCUS можна придбати в комплекті з твердопаливним котлом FOCUS, що має адаптер для дверей для швидкої інсталяції.


  Ім'я

  E-mail

  Телефон

  Твердопаливний котел із дверним адаптером для пальника

  Переваги:

  Пелетні пальники FOCUS факельного типу

  Особливості:

  Працюємо з 2010

  FireBox продає опалювальні котли свого виробництва, позбавлені недоліків спалювання пелет, притаманних зарубіжним моделям. Насамперед факельні пелетні пальники забезпечують процес згоряння пелет будь-якої якості, включаючи високозольні, без шкоди обладнанню.

  У комплект пелетних котелень входить твердопаливний котел, пальник FOCUS, бункер для пелет, пристрій подачі та електроніка, що забезпечує налаштування пелетного пальника для створення комфортного мікроклімату.

  Повний цикл виробництва

  На своїй базі FireBox проводить проектування, складання та тестування типових та індивідуальних котелень з автоматизацією та опціями віддаленого керування обладнанням.

  Мікроконтролерне управління гарантує рівень комфорту, як за газового опалення. Але ви отримуєте дешеве тепло без газу з економією щонайменше 50%, у тому числі, допускається використання пелети власного виготовлення.

  Пелетні котли ФОКУС можуть забезпечити теплом будинку Off Gride.

  У будь-який котел можуть бути внесені конструктивні зміни за заявкою замовника.

  Зв'язатися

  Застосування

  Області застосування, де вже успішно працюють твердопаливні котли ФОКУС та забезпечують дешеве тепло без газу.

  Де ми знаходимося

  Адаптуємо стандартну конструкцію котельні до вимог замовника, продаємо пелетні пальники FOCUS та інше опалювальне обладнання.


  Місцезнаходження:

  Південне Шосе, 1а, Запоріжжя, Україна

  Отримайте нашу пропозицію!

  Якщо вас зацікавили пальники FOCUS та інша наша продукція, але залишилися питання, залиште свій е-мейл.


   Ім'я

   E-mail

   Телефон