Повітряне та водяне
опалення теплиць

Пелетними пальниками FOCUS

Ефективне промислове опалення теплиць поєднує підігрів грунту за допомогою ґрунтових радіаторів та повітряне опалення у поєднанні з тепловентиляторами. Як це реалізується на практиці, ви можете ознайомитися на цій сторінці.

При обігріві теплиці водяним опаленням спостерігаються значні втрати тепла, тому на практиці в тепличних господарствах підтримують температуру у повітряний спосіб. Цей вид опалення більш ефективний у порівнянні з інфрачервоним, електричним та газовим у погано утеплених конструкціях, якими і є теплиці.

Якщо згадати не зовсім далеке минуле, то в старовину для обігріву теплиці користувалися пічним опаленням, прокладаючи довгі димоходи під грунтом. У поєднанні з денним сонячним світлом цього було достатньо для ранніх агрозаходів, що починалися вже у лютому посівного року.

Сучасні зимові теплиці обігрівають за допомогою ґрунтових радіаторів та тепловентиляторів з водяним опаленням. Це може бути виконано за допомогою гібридної системи, що змішує горяче повітря з повітряними масами у теплиці. Управління та контроль температури здійснюється за допомогою датчиків. Повітряне опалення може застосовуватися для полікарбонатних та плівкових теплиць.

Організуйте повітряне опалення теплиці
за допомогою пелетного пальника:

Схема опалення теплиці

Зазвичай власники теплиць віддають перевагу електричному опаленню, яке використовується для підігріву грунту за допомогою технології «тепла підлога». Альтернативою є інфрачервоне опалення, що створює умови, близькі за фізичними характеристиками до особливостей сонячного світла. 

Однак це маловживане в промислових теплицях через високі витрати. З цієї причини власникам малих та великих тепличних господарств, виробник пелетних пальників ФОКУС пропонує три види системи опалення.

У промислових теплицях перераховані види обігріву поєднуються.

Найвигідніше опалення для теплиць:

Які переваги при опаленні теплиці пелетним пальником ФОКУС

При нагріванні ґрунту завжди спостерігаються великі тепловтрати, тому тепличне господарство має обігріватися від дешевого джерела тепла, а не газовими приладами. Опалюють теплицю водяним контуром, теплоносій для якого готується за допомогою теплообмінника котла з пелетним пальником.

Такі рішення прийнятні для підтримки температури повітря промислових теплиць у поєднанні з тепловентиляторами з водяним контуром.

Переваги від використання пелетного пальника:

При розрахунку утеплення обов'язково варто приділити увагу тепличним конструкціям. В окремих випадках буде вигідно застосування теплових насосів, але ми пропонуємо дорогу технологію замінити повітряним обігрівом на базі пелетного пальника FOCUS. При влаштуванні водяного периметра під грунтом необхідно приділити увагу у створенні теплоакумулюючий подушці. Такі теплиці взимку будуть краще зберігати тепло.

Якісний обігрів можливий також у полікарбонатних та плівкових тепличних приміщеннях при застосуванні повітряного опалення. Зверніться за схемами опалення та розрахунками до фахівців сайту FOREBOX.COM.UA. Консультанти для вас індивідуально підберуть оптимальні параметри системи.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

Наші інженерні рішення та проекти