Опалення для супермаркетів та магазинів

Пелетний котел або пальник FOCUS

Що являє собою пелетний котел? Та чим відрізняється від нього пелетний пальник? Уся річь у тому, що опалювальне обладнення на пелетах - це різновид твердопаливного котла з вбудованим пальником та пристроєм подачі паливних гранул.

Мы предлагаем по доступным ценам пеллетные горелки FOCUS, способные работать с любыми типами котлов. Пеллетные котлы – это модульное отопительное оборудование с высоким уровнем автоматизации, которое имеет высокую цену. Фактически горелка может обеспечить равноценные режимы работы дровяных и пеллетных котлов и  чистым теплом крупные магазины и торговые центры. При этом продукция имеет демократичную цену.

Пелетні пальники FOCUS позволяют перейти на выгодное отопление топливными гранулами без дополнительных затрат. Любое устройство из ассортимента рассчитано на диапазон мощности от 17 кВт до 500 кВт, что позволяет адаптировать котельную под любые задачи.

Пристрій автоматичної подачі конструкційно реалізовано за допомогою двох бункерів та подаючого шнека. Подача пелет може здійснюватися в автоматичному режимі. Модель пелетной пальника залежить від необхідної потужності, вона містить всі необхідні доповнення, які роблять опалювальне обладнення конструкційно простим та функціональним. Конструкція бункера, теплообмінника, шнека може бути адаптована під конкретні завдання та умови, щоб домогтися високого ККД та зниження трудомісткості обслуговування.

Встановіть факельний пальник на пелетах:

Переваги пелетних котлів

Пелетні котли мають чергу переваг в порівнянні з іншим опалювальним устаткуванням:

Конструкція бункера, теплообмінника та самої моделі пелетного котла може відрізнятися в залежності від обраного бренду. Але основна перевага - це високий ККД. Пелетні котли вважаються одним з найефективніших видів опалювального обладнецння за рахунок технології об'ємного горіння та невимогливість до якості палива.

Якщо ви вирішите купити пелетний котел, то поруч з ним зверніть увагу на котли тривалого горіння. Вони також мають високий ККД, але поступаються обладненню на паливних гранулах. Конструкційно деякі моделі являють собою звичайний твердопаливний котел з бункером для завантаження палива та пальником для спалювання гранул. Такий принцип має на увазі, що пелетний пальник, може бути приєднаний до будь-якого твердопаливного котла.

Консультації по опаленню
торгових об'єктів

Опалюйте магазин без газу та надмірних витрат

Автоматичні пелетні котли забезпечують подачу палива, яка залежить від конструкції бункера та його обсягу. Пелетний пальник може бути забезпечений шнеком індивідуальної конструкції, яка відповідає за параметрами котельні.

Напевно знайдуться противники такого підходу, стверджуючи, що фірмовий пелетний котел краще. Це, безсумнівно, так, але використовувана технологія об'ємного горіння в багатьох випадках згладжує конструкційні недоліки пелетних котлів деяких моделей.

Недоліки пелетних котлів:
Ціна, не завжди зручні розміри, необхідність повного демонтажу наявного опалювального обладнення є проблемою модульних пелетних установок.

Пелетні пальники FOCUS
замість дорогих пелетних котлів

Які переваги для супермаркетів та магазинів при покупці пелетної пальника ФОКУС:

На сайті FIREBOX.COM.UA ви можете ознайомитися з доступними моделями та отримати консультацію щодо вибору опалювального обладнення.

Будь-який пелетний пальник ФОКУС допоможе вам перейти без будь-яких конструкційних змін твердопаливного та дизельного котла та без зайвих витрат на деревні гранули. 

Приставка монтується на дверцята та забезпечена адаптером для подачі пелет з шнеком. Котельня не зазнає істотних змін, але стане більш ефективною. Покупцеві пальника потрібно визначитися в ступені автоматизації та типі завантаження палива перед оформленням замовлення.

Вас чекає в порівнянні з пелетними котлами: