Хлібопекарні на пелетному паливі - це вигідно.

Любая выпечка кондитерских и хлебобулочных изделий является энергетически затратным бизнесом, себестоимость изделий которого растет в зависимости от энергоисточника. Пелетні пальники ФОКУС позволяют переоборудовать кондитерские печи и использовать для нагрева дешевое тепло и гранулированное топливо. Перевод хлебопекарен на пеллеты позволяет сегодня существенно снизить затраты и повысить доходность бизнеса.

Такий підхід дозволяє підвищити рентабельність виробництва, знизити витрати на опалення кондитерської та булочної. Важливим буде і комфортне і недороге тепло без газу та електрики, яке обійдеться в 2-3 рази дешевше.

Пелетний пальник также позволяет создать комфортную атмосферу при отоплении производств, находящихся в отдельно-стоящих цехах, отопить уличную площадку кафе, привлекая клиентов не только горячим хлебом, но и уютной атмосферой.

Опалення виробництва повітряними потоками на сьогоднішній день вважається найефективнішим, але енерговитрати можуть бути знижені за рахунок використання пелетного палива та використання факельних пальників.

Зручне тепло без газу цілком піддається реалізації технологічно. Деякі українські виробники вже виготовляють кондитерські печі з пелетними пальниками, наприклад, печі Муссон. Але що ж робити тим власникам кондитерських, у яких встановлені печі альтернативних брендів?

Чтобы решить вопрос перевода хлебопекарен на пеллеты, нужно обратиться к производителю пелетних пальників ФОКУС. Это оборудование может быть установлено на любые котлы и печи на гранулированное топливо без внесения конструкционных изменений.

Переваги, які гарантує переклад хлібопекарень на пелети:

  • економічніші витрати по витраті енергоресурсів;
  • економія, пов'язана з витратами по перевірці та експлуатації газового обладнання (проектна документація, лічильники і подібне);
  • более высокая безопасность производства, так как каждая пеллетний пальник FOCUS является компьютеризированным embedded-устройством;
  • швидка інсталяція пелетних пальників;
  • зниження викидів вуглекислоти на 90%;
  • можливість використання газу.

Найкраще вигоди демонструють розрахунки рентабельності використання на прикладі печі потужністю 45 кВт * год.

Паливо Теплота згоряння за нормативом Необхідна кількість, 45 кВт * год Розрахункова ціна палива вартість палива
Природний газ 8,6 кВтг / м3 5,23 м3 8,07 грн. / М3 42,2 грн.
Зріджений газ 12,8 кВтг / л 3,52 л 11,60 грн. / Л 40,83 грн.
Гранули 4,96 кВтг / кг 9,1 кг 2,3 грн. / Кг 20,93 грн.
Агро пелети 4,56 кВтг / кг 10,2 кг 1,50 грн. / Кг 15,30 грн.
Електрика 45 кВт * год 2,85 кВт * год 128,25 грн.

 

Таким чином, найбільш витратними є електричні кондитерські печі, а самим економним паливом - паливні гранули. Пелети також дозволяють економити на опаленні цехів великої площі.

Опалення цеху кондитерських та хлібобулочних виробів.

Організація нормального опалення цеху, як правило, пов'язана із застосуванням грамотного технологічного підходу. За відгуками, найоптимальнішим варіантом вважається повітряне опалення виробничих площ, який поєднується з водяним опаленням в разі потреби. Для переведення системи теплопостачання будівлі цеху досить встановити тільки пелетний пальник.

Прокладка трубопроводів для опалення гарячим повітрям, при відсутності, зажадає капітального ремонту і витрат, які, однак швидко окупаються.

Ви можете звернутися за консультацією і дізнатися, які вигоди несе переклад хлібопекарень на пелети, прямо на сайті FIREBOX. Фахівці компанії підкажуть краще технологічне рішення по опаленню цехів хлібопекарень, кондитерських і опалення виробництв незалежно від спеціалізації.

Рекомендовані повідомлення