Чому пелетні пальники ФОКУС Чи не чутливі до якості гранул?

У багатьох рекламних матеріалах бренду ФОКУСЯк ви знаєте, інноваційне опалювальне обладнання, можна знайти твердження, що пелетні пальники FOCUS не чутливі до якості палива. Про технологічну реалізацію цієї характеристики хотілося б розповісти окремо.

До якості палива для пелетних пальників претензій немає.

Особливість конструкції пелетного пальника ФОКУС полягає в тому, що в ній створюються умови для ефекту об'ємного горіння. Воно виявляється у займанні гранул у всьому обсязі доступної паливної сировини з інтенсивним та максимальним виділенням теплового випромінювання. Це інтенсивно відбувається завдяки умовам, а чи не якості палива.

Ефект досягається за рахунок створення специфічних термодинамічних параметрів в котельній камері. В результаті чого пелети незалежно від своєї якості моментально спалахують з максимальною тепловіддачею.

Незважаючи на те, що дійсно якість гранульованого палива відрізняється по калорійності, це має незначний вплив на ККД котлу з пелетним пальником ФОКУС. Тепловіддача підвищується за рахунок фізичного процесу і створеного для нього умов у присутності паливної суміші в конструкції пальника.

Піролізний дожиг робить значний внесок у ККД.

Повне спалювання гранул у пелетному казані забезпечується за допомогою піролізного допалу. Навіть за умови миттєвого займання палива виділяються газоподібні продукти згоряння. Це і за відсутності тління під час роботи максимальної інтенсивності. Піролізним допалом називається спалювання вторинних газів з організацією доступу кисню. Таке рішення суттєво підвищує ККД.

Причому саме гранули поганої якості (з підвищеною вологістю, пошкоджені грибками) тліють краще. З цієї причини конструкція пелетного пальника ФОКУС, встановленій у твердопаливний котел, передбачає спалювання гранул. Це відбувається з максимальним ККД з мінімальними вимогами до якості палива.

При покупці пелетного опалювального обладнання FOCUS можна топити пелетами будь-якого типу. Включаючи ті, які зроблені з відходів, наприклад, макулатури. При цьому вихід тепла буде приблизно однаковим.

Рекомендовані повідомлення