Покупайте не только древесные гранулы для пелетного казана

Когда покупатели приобретают пелетний котел другого производителя или наши пелетні пальники ФОКУС, неизменно встает вопрос, какое гранулированное топливо рекомендуется. Как известно, древесные гранулы изготавливаются из отходов деревообрабатывающей промышленности. Они являются условно-возобновляемым топливом. Но период возобновления очень большой с другим сырьем для пеллет.

Гранули, що пропонуються на ринку, відрізняються за складом і, як наслідок, по калорійності, а також за якістю викидів в атмосферу в період горіння. Правильний вибір дозволяє ефективно використовувати паливо.

Європейські стандарти в Україні.

На українському ринку можна зустріти в продажу деревні гранули з більш дорогою вартістю, але і якісно низькими показниками зольності і високою калорійністю. Основною характеристикою, що відрізняє деревні пелети від інших видів, є зольність. Вона становить 0,5-0,7%. Агропелет з лушпиння соняшника дають більше тепла при горінні, але їх зольність вище, порядку 3-4%. Високозольні пелети начебто лігніну мають показник 10%, крім усього, при згорянні недобре пахнуть.

На сьогоднішній день в Україні відсутні стандарти за якістю використовуваних домогосподарствами та підприємствами пелет. Заборон, поки не буде. А вартість гранульованої сировини в окремих випадках відрізняється в 1,5 рази. Але це все одно набагато дешевше, ніж тверде паливо.

Коли не варто купувати що-небудь, а тільки деревні гранули.

Якщо ви хочете топити пелетами, то варто подумати про місце розміщення котлу. В принципі технологія дозволяє встановлювати таке опалювальне обладнання в житлових приміщеннях. Однак у цьому випадку рекомендуємо купувати саме деревні гранули, що відповідають стандартам ЄС. Їх використовують не тільки в котельному обладнанні, а й для пелетних камінів.

Пелети з деревини не створять додаткове навантаження на мікроклімат житлового приміщення і не виділяють запахів при згорянні. Вони максимально відповідають європейській якості палива.

Пелетний пальник ФОКУС. – эффективно сжигает даже мусор

Якщо ви бажаєте не замислюватись про якість палива, а брати найдешевший з доступного, рекомендуємо факельний пелетний пальник. Технологія об'ємного горіння і піролізного дожигу повністю нівелює недоліки паливних пелет, які можуть бути придбані для опалення. Переваги по калорійності гранул істотні в котлах для домашньої установки. Напівпромислові і промислові версії можуть забезпечити максимальний ККД при роботі на будь-яких гранулах.

Рекомендовані повідомлення