Ефективний котел – обираємо тверде паливо чи паливні гранули?

Порівняння ефективності палива – щодо відносності ,спірне питання. При аналізі враховується доступність, ціна та теплоємність дерев'яних відходів, що використовуються для обігріву. Найчастіше споживачі схиляються до купівлі дешевої сировини, незважаючи на її знижену здатність генерувати тепло. Багато клієнтів з екологічних поглядів намагаються уникати використання цінних і повільно зростаючих порід дерев. Чи є їм альтернатива? Який котел та тверде паливо найкраще використовувати для опалення?

" <yoastmark

Пелетний пальник FOCUS.

Серед власників індивідуальних будинків та дач твердопаливні котли залишаються найбільш затребуваними. Це пов'язано з традиціями пічного опалення, яке віднедавна було заміщене твердопаливними котлами, що підвищило рівень комфорту. Слов'яни з давніх-давен опалювалися дровами, тому при недоступності дешевої електрики та газу, тверде паливо залишається єдиною альтернативою. Але чи це так?

Перевага дров:

  • доступність;
  • низька ціна за негарантованої теплоємності;
  • безкоштовне придбання за наявності лісу поряд.

У порівнянні з дровами вугілля дає більше тепла, але більш трудомістке у використанні для опалення. Так що сухе дерево залишається незаперечним фаворитом серед паливної сировини для печей та котлів. Проте, останнім часом з'явилася альтернатива.

Котел і тверде паливо за якістю може доповнювати та підвищувати суттєво ККД системи факельний пальник ФОКУС, яка одночасно виступає як адаптер для подачі пелет та забезпечена автоматичним шнеком, самоочищенням та охолодженням залежно від обраної моделі та її потужності.

Пелетний пальник – це своєрідна приставка до котла, за допомогою якої можна адаптувати вже наявний твердопаливний котел до більш вигідних гранул. Смолоскипна технологія горіння забезпечує вищий ККД при спалюванні твердої сировини і генерує більше теплової енергії.

Чому пелети все-таки вигідніше.

З кожним роком деревина стає все дорожчою, малодоступні сорти, що мають велику теплоємність. Відповідно, традиційне опалення за допомогою котлів та твердого палива вже не для всіх прийнятне. Без зайвих витрат можна оптимізувати котел, купивши пальник, та перейти на недорогі пелети.

Переваги пелет при спалюванні у факельних пальниках:

  • низька вартість;
  • доступність у будь-якому регіоні – виготовляються з тріски, сіна, макухи та інших сільськогосподарських та заготівельних відходів;
  • пальники забезпечують інтенсивне виділення тепла за високого ККД незалежно від якості пелет.

В результаті ви можете опалювати свій будинок без газу, досягаючи рівня комфорту, як при газовому опаленні. Котел та тверде паливо буде засновано на пелетній технології.

Клімат-контроль з кімнатним регулюванням параметрів.

Смолоскипний пальник для подачі пелет керується мікроконтролером, до якого можуть бути підключені кімнатні терморегулятори. Цифровий модуль аналізує потребу в теплі та самостійно включає або вимикає опалювальне обладнання. Пелетні пальники ФОКУС мають автозапалювання і можуть включатися за сигналом керування з вашого мобільного телефону.

Якщо ви вибрали будь-який котел для твердого палива, на нього наші інженери можуть встановити пальник ФОКУС пелет без внесення конструктивних змін. Як додаткова опція буде встановлений клімат-контроль, що оптимізує енерговитрати та збільшує рівень комфорту в холодну пору року. Таке опалювальне обладнання цілком відноситься до класу котелень, що не обслуговуються, і генерує дешеве тепло без газу.

Найпопулярніша пальник ФОКУС серед приватних господарств це модель, розрахована на 17 кВт. Вона може підігрівати теплоносій, воду для домашнього користування, опалювати теплицю та басейн. Наша компанія створює лише вигідні рішення для власників приватних житлових будинків, які бажають оптимізувати свої витрати на опалення та не заощаджувати на теплі. Котел і тверде паливо - це не єдине вигідне рішення і не найкомфортніше.

Рекомендовані повідомлення