Перехід із газового опалення на пелети: пелетні котли з автоматичною подачею палива

Побутові та промислові пелетні котли з автоматичною подачею палива є за своєю зручністю використання альтернативою природному газу. При цьому перехід на опалення пелетами гарантує вам 50% економію на витратах за кожен кіловат тепла. Обігрів будинків, будівель та споруд є однозначним вибором за необхідності опалення віддалених від комунальних мереж об'єктів. Пелетні котли з автоматичною подачею палива та ціна на них лякають споживачів неокупними вкладеннями. Сьогодні ми пояснимо, чому пелетне обладнання це довгострокове вкладення.

Життя OFF-GRIDE з пелетними казанами.

Сьогодні ми вирішили проаналізувати вартість автономного проживання за умов не гірших, ніж дає цивілізація. Щодо опалення це можуть продати пелетні котли з автоматичною подачею палива, вартість на які дуже висока. Таке рішення забезпечує рівень комфорту навіть вище, ніж ви можете мати із газовим опаленням. Чому?

Пелетні котли з автоматикою дозволяють:

  • підключити теплі підлоги та радіаторне опалення, інтенсивність якого регулюватиметься термостатами та датчиками залежно від сезонних сценаріїв;
  • забезпечити дешеве повітряне опалення відкритих терас, оранжерей та теплиць за допомогою тепловентиляторів;
  • забезпечити гарячу водопідготовку за наявності в системі теплоакумулятора, таким чином ще більше знизити собівартість кіловату та забезпечити себе всім необхідним;
  • скоротити витрати за кіловат на 50%.

Чи відмовитеся ви від такого життя OFF-GRIDE? Ми впевнені, що ні. Але скільки коштуватиме таке задоволення.

Вартість пелетного котла з автоматичною подачею палива – ціна питання

Вартість таких рішень стартує від 60 тисяч гривень. Сума досить велика, і кожна сім'я може дозволити собі такі витрати. Особливо за наявності альтернативи – це шахтний казан тривалого горіння Холмова.

Однак покупка може бути вигідніша. Перейти на гранульоване паливо та повністю автоматичне опалення допоможе пелетний пальник ФОКУС та бункер. Їх ви зможете купити дешево на нашому сайті.

Рекомендовані повідомлення