Кращі котли на твердому паливі: представляємо бренд ФОКУС.

Кращі Котли На Твердом Паливі: Представляємо Бренд Фокус - Firebox - Твердопаливні Пеллетні Котли, Пелетні Пальники, Промислові

Найкращі котли на твердому паливі: від чого залежить вартість.

Тверьдопаливні котли дозволяють організувати автономне від зовнішніх опалювальних мереж. Вони встановлюються багатьма власниками індивідуальних будинків, офісів, магазинів як основне або резервне джерело тепла. З урахуванням пропозиції на ринку нових технологічних рішень, наприклад твердопаливні котли Фокус, можуть вирішити проблему дорогого опалення газом. Економія загалом складе 50% експлуатаційних витрат у сезон. При цьому споживачів цікавлять найкращі котли на твердому паливі або просто подробиці вибору тієї чи іншої моделі.

Від чого залежить вартість та ефективність котлу.

Котли на твердому паливі можуть відрізнятися:

  • технологією відбору тепла;
  • способом подачі палива;
  • видом палива та, як наслідок, особливостями горіння;
  • конструкцією теплообмінника;
  • об'ємом камери згоряння;
  • матеріалами під час виготовлення;
  • вимогами до димаря;
  • теплоємністю та додатковими функціями конструкції;
  • керування інтенсивністю горіння;
  • комплектацією інсталяційного обладнання.

Почнемо опис принципів вибору, як виглядають кращі котли на твердому паливі, від зворотного.

Комплектація.

Твердопаливні котли повинні підключатися до системи опалення з урахуванням певних вимог. Насамперед моделі відрізняються за специфікою роботи. Вони можуть працювати у відкритих системах з природною циркуляцією та закритих з примусовим рухом теплоносія. З урахуванням підвищеної небезпеки (гідроудари, підвищення температури понад допустиму) з метою безпечного підключення до системи подачі тепла виконується додаткова обв'язка з групою безпеки. Можуть також враховуватись особливості роботи з іншими котлами паралельно або послідовно.

Іншими словами кращі котли на твердому паливі або повнокомплектне обладнання можуть включати насос, групу безпеки та додаткової обв'язки. Але такі рішення трапляються досить рідко.

Інтенсивність горіння.

Зазвичай, регулювання полум'я здійснюється вручну за допомогою механічного відвернення, через яке в камеру згоряння потрапляє повітря. Клапан може бути автоматичним та керуватися за допомогою датчиків контролю.

Теплоємність корпусу.

Якщо потрібно збільшити теплоємність опалювального обладнання, його виготовляють із чавуну. У продажу можна натрапити на такі моделі виробництва Чехії. Однак більш популярні котли із жаростійкої сталі з товщиною листа 6-8 мм. Відмова від чавунних корпусів пов'язана із встановленням котельного обладнання у спеціально відведених приміщеннях. Якщо він стоятиме на кухні, то для підвищення опалювальної потужності підійде модель з чавунною конфоркою.

Вимоги до димаря.

Безпечна евакуація димових газів є однією із складових вимог до котельного обладнання. Найкращі котли на твердому паливі мають мінімальні вимоги до димаря. Насамперед, це пов'язано з технологією відбору тепла не тільки при горінні, а й газів, що виходять.

Матеріали для виготовлення.

Кращі котли виготовляються із жаростійких сталей завтовшки від 6 до 8 мм. Чим менша товщина і гірша марка сталі, тим менше прослужить придбане обладнання. Особлива увага приділяється матеріалам теплообмінника. Як відомо, мідь характеризується більшою тепловіддачею. Використання чавуну у внутрішній конструкції не тільки підвищує довговічність пристрою, але й дозволяє зберегти тепло, і передавати його теплоносія більший проміжок часу.

Об'єм камери згоряння.

Найактуальнішою характеристикою наших споживачів є тривалість горіння котлу на одному завантаженні палива. Більшість недорогих моделей розраховані на 1-2 завантаження щодня. У продажу є котли із збільшеним об'ємом паливної камери, що дозволяє завантажувати більший об'єм. Є ціла низка модифікацій моделей, що забезпечують тривале горіння.

Це можуть бути:

  • піролізні котли;
  • вертикальні шахтні котли тривалого горіння;
  • пелетні котли з безперервною подачею палива.

Перелічені види твердопаливних котлів відрізняються конструкційно та технологічно. Кожна модель має свої переваги. Наприклад, шахтні котли мають просту конструкцію та невисоку ціну, забезпечуючи горіння протягом кількох днів. Піролізні відрізняються способом відбору тепла від газів, що виділяються. Фактично це модифікація газово-твердопаливного казана.

Пелетні котли використовують технологію об'ємного горіння у всьому обсязі палива, що подається безперервно із завантажувального бункера. У цьому випадку тривалість горіння без дозавантаження залежатиме від обсягу бункера зберігання.

Конструкція теплообмінника.

Теплообмінник забезпечує передачу тепла одному середовищу іншого. У пелетних казанах відбір теплової енергії проводиться у полум'ї. Інші моделі мають на увазі нагрівання теплоносія від продуктів згоряння. Залежно від виробника може змінюватися вигляд, конструкція, особливості теплообмінника та, звичайно, матеріали, з яких його виготовляють.

Використовуваний вид палива.

Твердопаливні котли можуть бути розраховані на різний вид палива:

Кращими казанами на твердому паливі вважаються ті моделі, які забезпечують легку експлуатацію. Тобто пелетне обладнання суб'єктивно краще, але дорожче вугільного котлу.

Спосіб подачі палива.

Про способи подачі палива йшлося вище. Мається на увазі його механічна подача під впливом тяжіння Землі чи примусова з допомогою транспортера. Наявність системи подачі, як та інших модулів, що спрощують експлуатацію, веде до подорожчання обладнання.

Технологія відбору тепла.

Про це також писалося вище. Котли можуть бути розраховані на відбір тепла при горінні і від газів, що виділяються при згорянні палива. У цьому відношенні найкращими вважаються конденсаційні котли, які забезпечують відбір теплової енергії димових газів.

Які таки найкращі котли на твердому паливі.

Слід враховувати, що твердопаливні котли не робляться двоконтурними. Нагрівання гарячої води може здійснюватися від дров'яного, пелетного або вугільного нагрівального обладнання, але лише при встановленні теплоакумулятора з додатковим теплообмінним контуром.

У багатьох випадках в системі опалення може бути два джерела тепла. Наприклад, електрокотел підключається тільки за умови остигання теплоносія нижче певної позначки. Також на ринку практично не зустрінеш модифікацій із компенсаційним бачком та насосом примусової циркуляції.

Поняття найкращого котлу відносно. Зазвичай, це моделі з оптимальним набором характеристик. Вони забезпечують стабільну роботу устаткування проти іншими моделями у тому цінової групі.

Характеристики нового промислового котельного обладнання на твердому паливі ФОКУС

Наша компанія запустила виробництво промислових твердопаливних котлів потужністю 100, 200, 300 та 500 кВт. Корпус котлу виконаний із жаростійкої нержавіючої сталі. Внаслідок чого обладнання практично не піддається експлуатаційному зносу.

Казани FOCUS є гібридними, тобто дозволяють підключати пелетний пальник для гранульованого палива та через другі дверцята завантажувати вугілля або дрова.

Найцікавішою якістю твердопаливного котлу, яка не згадана серед особливостей інших моделей, є наявність електронної системи керування PLUM, що забезпечує безпрецедентний рівень автоматизації автономного рішення. Насамперед система керує інтенсивністю горіння та дозволяє точно встановити температуру теплоносія.

Чекайте на новинку у продажу! Якщо ви хочете автоматизувати роботу побутового твердопаливного котлу, рекомендуємо придбати автоматичний пальник FOCUS з клімат контролем та бункером для подачі палива.

Залишити відповідь

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.