Как поможет пелетний пальник, если хотите купить сушильный комплекс

Купити сушильний комплекс можна для утилізації аграрних відходів і вторинної сировини деревообробки. Для підготовки до використання та виробництва продукції використовуються спеціальні комплекси. Основними функціями сушильних ліній є подрібнення та сушка сировини перед переробкою. Тобто виробнича лінія включає в себе піч для сушіння, яка може бути модернізована пелетним пальником.

Бізнес на відходах: для чого можна купити сушильний комплекс.

Эффективность бизнеса, связанного с развертыванием и приобретением сушильного комплекса, очевидна. Высушонное сырье используется для производства топливных брикетов и пеллет, а также других видов вторичной продукции. Подобное сухое восстановленное сырье пользуется спросом, причем нет необходимости покупать оборудование на весь производственный цикл. Сырье для пеллет пользуется высоким спросом и может стать побочным, но очень прибыльным направлением деятельности заготовителей.

При наявності гранулятора після підготовки сировини в сушильній комплексі представляється можливим виготовляти пелети. В цьому випадку пелетний пальник ФОКУС, що працює на рекуперованому паливі, забезпечити 90% економію при витратах за кіловат.

Суху сировину з відходів деревообробної та сільськогосподарської продукції затребувано не тільки в сфері виробництва паливних матеріалів. Багаття активно використовують в будівництві: для виробництва або заливки арболита, утеплення міжповерхових перекриттів. Якщо ви вирішили купити сушильний комплекс, то зможете виробляти затребуваний продукт.

Управление себестоимостью: приобретите пелетний пальник FOCUS

Одним з недоліків в наших економічних умовах є високі енерговитрати на утримання робочого сушильного комплексу. Переклад обладнання на пелети дозволить скоротити до 60% витрат з розрахунку кіловата тепла. Використання гранул власного виробництва допоможе знизити собівартість енергії до 90%.

При цьому варто врахувати:

  • пелетний пальник ФОКУС дозволяє завантажувати гранули будь-якої якості без втрати ККД;
  • для промислової безперебійної роботи пальника варто вибирати модель з автоматичною системою очищення, що дозволяє без проблем використовувати пелети з будь-зольністю;
  • робота пелетного пальника може налаштовуватися як повністю автоматична.

, затребувані у Європі, з низькою собівартістю. У своїх виробничих цілях можна використовувати гранули з с / г відходів з підвищеною зольністю. Україна поки не ввела обмежувальні вимоги. Але коли вони з'являться, у виробництві можна застосовувати пелети з деревної сировини. Пелети на сьогоднішній день є найбільш затребуваною сировиною вторинній переробці і поновлюваних паливом, на відміну від газу і нафти. деревні пелети, потрібні в Європі, з низькою собівартістю. У своїх виробничих цілях можна використовувати гранули із с/г відходів із підвищеною зольністю. Україна поки що не запровадила обмежувальні вимоги. Але коли вони з'являться, у виробництві можна використовувати пелети з деревної сировини. Пелети на сьогоднішній день є найбільш затребуваною сировиною вторинної переробки та відновлюваним паливом, на відміну від газу та нафти.

Купити сушильний комплекс можна порекомендувати лісозаготівельним і с / г підприємствам для підвищення своєї рентабельності та забезпечення себе дешевим паливом для обігріву і роботи виробничих печей.

Рекомендовані повідомлення