Повітряне опалення в приватний будинок: вибір котлу.

Наша компанія для побутових потреб пропонує пелетні пальники ФОКУС, розраховані на різну потужність, починаючи від 17 кВт. Це обладнання конструкційно має на увазі монтаж в якості модуля-адаптера для переходу на пелети, що не потребує конструкційних змін котлу. Але як можна, наприклад, організувати повітряне опалення будинку. Для багатьох власників каркасних будинків становить інтерес обігрів теплим повітрям за канадською методикою.

Повітряне опалення - котли для обігріву повітря та води.

Повітряне опалення не тільки у будинку, але й в теплиці може бути організовано за принципом повітряної тяги. Для цього буде потрібно котел-рекуператор тепла, який готує теплоносій безпосередньо і подає його за допомогою повітропроводів в кімнати. Це може бути і звичайне обладнання з водяним контуром, де точки подачі повітря додатково забезпечуються потужним вентилятором, забезпечуючи змішання і постійний обігрів повітряних мас.

Основною відмінністю канадської методики опалення каркасних будинків, які за замовчуванням відносяться до швидкоостигаючею конструкцій, є наступне. Повітроводи прокладаються в підпільному просторі, а повітря подається через відчинили з гратами в кімнату. Це пов'язано з тим, що теплі повітряні маси піднімаються нагору і накопичуються під стелею.

Очевидно, що така система має на увазі наявність другого поверху і / або добре утепленої покрівлі. В цьому випадку тепловтрати нижніх приміщень будуть корисними і спрямованими на опалення.

Правильне проектування та стельові повітрозабірники обов'язково.

Воздушное отопление дома требует правильного проектирования системы. Прежде всего, учета термодинамических характеристик воздушных масс. Кроме подачи воздуха для уменьшения теплопотерь необходимый потолочные воздухозаборники, которые заново подают воздух в систему, подмешивая в него, в том числе, обогретые воздушные массы богатые кислородом. Так обеспечивается нормальный микроклимат, который контролируется с помощью автоматики пелетного пальника FOCUS и дополнительного оборудования.

Опалення приватного будинку теплим повітрям: основні принципи.

При самостійному розгортанні обігріву теплим повітрям, враховуйте:

  • для обігріву буде потрібно спеціалізований котел, розрахований на підготовку теплого повітря, і система вентиляції з роздачею тепла по кімнатах;
  • в якості альтернативи може використовуватися контур повітряного опалення, приєднується до тепловентиляторам;
  • подавати повітря краще з повітропроводів, розташованих у статі;
  • повітряне опалення добре підходить для багатоповерхових будинків, за рахунок спрощення конструкції подачі повітря;
  • зверніть увагу, що тепле повітря накопичується біля стін, а не в центрі приміщення. Забезпечуйте змішування повітряних мас!

Очевидно, что для развертывания подобной системы оптимально подвальное размещение котельной. Для повышения КПД и перевода на автоматический режим горения можно установить пелетні пальники ФОКУС. Или же пеллетный котел воздушного отопления, который обойдется дороже отдельного модуля. Замена водяного отопления воздушным потребует капитального ремонта помещения. Но можно выполнить имитацию с помощью тепловентиляторов. При этом можно избежать демонтажа полового покрытия.

Рекомендовані повідомлення