Факельні пелетні пальники та їх застосування.

Піролізний Пальник, Виконаний Своїми Руками

Ретортні та факельні пелетні пальники: особливості та відмінності

Факельні пелетні пальники, що забезпечують автоматичний режим безперервного опалення спільно з пристроєм подачі пелет із бункера, є реальною альтернативою газу. Ця технологія підвищує свою популярність на тлі постійно зростаючих цін на блакитне паливо та електрику. Її перевагою є низька ціна кіловата та доступність пелет. За допомогою пальника можна спалювати буквально все від сільськогосподарських відходів до сміття, при цьому витягуючи корисну теплову енергію.

Вартість пелетів на ринку досить стійка, при цьому пропозиція постійно зростає. Внаслідок цього перехід на цей вид енергоресурсу стратегічно об'єктивний. За допомогою пелет можна досягти повної автономії в теплозабезпеченні.

Що являє собою пелетний пальник

Класичний пелетний пальник – це пристрій, що є конструктивною відмінністю пелетного казана від твердопаливного. З її допомогою спалюються відходи та гранульована сировина. Відомо дві конструкції пальника – ретортна та факельна.

Факельні Пелетні Пальники та їх застосування - Firebox - Твердопаливні Пелетні Котли, Пелетні Пальники, Промислові

Якщо спалювати пелетне паливо без пальника, зольність досягатиме 60%, також витягуватиметься досить мало теплової енергії. Щоб отримати більше тепла, необхідно забезпечити умови протікання процесу об'ємного горіння. Він дозволяє спалювати паливо без залишків та знизити зольність до номіналу енергосировини (не більше 5%).

Пелетні котли частково реалізують піролізну функцію, зона піролізу на відміну від піролізного котлу знаходиться в одній камері згоряння. Так уникає коксування та спікання палива. Щоб досягти повного спалювання, пелетні пальники мають спеціальні отвори, через які надходить повітря, яке регулюється вентиляторами. Крім отворів для регулювання полум'я в пелетних пальниках використовуються фоторезистори для контролю полум'я, термостати та датчики тяги. Також пристрої забезпечені автоматичним розпалюванням.

Паливо подається у пальник порціями спеціальним транспортером. Однак це стосується вбудованого наповнювача, якого вистачає для добового циклу роботи котлу. Для безперервної роботи буде потрібна більш серйозна система подачі палива від бункера для зберігання гранул. Всі елементи системи взаємодіють із автоматикою, що дозволяє налаштувати не тільки роботу пелетного опалення, а й клімат-контролю.

Види пальників.

Залежно від конструкції розрізняють ретортні та факельні пальники. За способом подачі може бути реалізована примусова та гравітаційна подача. Другий тип має на увазі розміщення бункера над котлом та пальником, паливо в неї потрапляє під дією сили тяжіння. При цьому такі котли не мають змоги регулювати швидкість подачі гранул та інтенсивність горіння.

Дозується подача пелет за допомогою шнекових та пневмоліфтових механізмів. Вони зазвичай добре керовані та дозволяють регулювати інтенсивність горіння.

Смолоскипи є більш сучасним рішенням, що забезпечує повне спалювання палива з примусовою подачею пелет. Відповідно, це обладнання коштує дорожче, але краще налаштовується на робочі режими.

Автоматизація пальника.

Фактично смолоскипний пальник встановлюється в поєднанні з пристроєм подачі пелет за примусовим принципом. Цей тип пальників не передбачає гравітаційну подачу та відноситься до типу автоматично регульованого обладнання.

Пелетні пальники ФОКУС є опалювальним обладнанням останнього покоління. З їхньою допомогою можуть бути реалізовані найскладніші завдання обігріву приміщень. FOCUS – це інноваційний український бренд, за яким реалізується найновіше обладнання для опалення гранульованим паливом.

Залишити відповідь

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.