Зимова теплиця: особливості опалення.

Зимова Теплиця: Особливості Опалення - Firebox - Твердопаливні Пелетні Котли, Пелетні Пальники, Промислові

Зимова теплиця або оранжерея, прибудована до будинку. Система опалення теплиці та її організація.

Власна цілорічна або зимова теплиця вирішує багато проблем, пов'язаних з постачанням сім'ї свіжими овочами та зеленню. Але вона ще може стати ефективним тепло- і енергозберігаючим буфером, що знижує витрати на опалення, якщо прибудована до будинку.

Звичайно, піде мова не про класичну теплиці, а про вегетарій або оранжереї з поєднаною функцією зеленої рекреаційної зони, теплиці і акумулятора тепла для житлових приміщень. Для цих цілей потрібно буде організувати опалення, з одного боку, виконує прямі функції підтримки температури, з іншого боку, комфортну атмосферу для рослин. Розглянемо, як може бути влаштована система опалення теплиці?

Зимова Теплиця, Прибудована До Будинку
Зимова теплиця, прибудована до домую з її допомогою можна організувати зону відпочинку та забезпечити себе органічними продуктами.

Опалення зимових теплиць та оранжерей.

Зимовий обігрів тепличних господарств передбачає підтримку температури грунту, а також комфортної температури повітря. Використання водяного контуру з батареями по периметру приміщення не може забезпечити рівномірний нагрів повітря. Також створюються умови, шкідливі для рослин, висушуючи повітря.

Підігрів грунту і приміщення теплиці теплим повітрям.

З цієї причини організовується підігрів грунту за допомогою ґрунтових труб каналів. У них циркулює повітря або водяний теплоносій. За допомогою спеціальних воздуховодов в підлозі гаряче повітря подається в приміщення. Де він швидко розсіюється і змішується з наявними охолодженими повітряними масами. Так створюються нормальні умови для проростання рослин.

Підігрів грунту водою.

Для цих цілей можна використовувати і воду. Водяний теплоносій може досить нагріти грунт в поєднанні з сонячним теплом, що підтримує температуру в приміщенні. Це можна досягти, якщо зимова теплиця буде розташована з південної або південно-східного боку. Крім того, примусове опалення за допомогою котла може доповнюватися циркулюючою в системі підігрівом води за допомогою сонця.

Прибудова зимової теплиці до дому.

Пристроюючи зимову теплицю до будинку, подбайте про те, щоб в житлових приміщеннях було достатньо світла. Для цього будуть потрібні мансардні вікна. Найкраще, коли така прибудова робиться до вітальні або спальні з відкритими стелями. У цьому випадку основні вікна виходять в зелену зону, а мансардні забезпечують комфортне освітлення.

У сонячний час теплиця досить буде сильно нагріватися і акумулювати сонячне тепло. При правильно виконаних каналах вентиляції в сусідніх кімнатах буде завжди комфортна температура - тепло взимку і прохолодно влітку. Крім того, рослини насичують повітря киснем і природно очищають його. Такий підхід значно знижує витрати на опалення в міжсезоння і дає можливість отримати здорову атмосферу.

Організувати подібний обігрів житлових та тепличних приміщеннях допоможе пелетний пальник FOCUS. Вона встановлюється в підвальному приміщенні або заглибленою в ґрунт котельні. Підігрів проводиться повністю автоматичному режимі. У поєднанні з регуляцією клімат-контролю з отриманням даних від датчиків або терморегуляторів, встановлених у приміщеннях. Опалювальний комплекс зимової теплиці з пелетним пальником FOCUS може бути підключений до будинкової гібридної системи з різними контурами обігріву та забезпечувати теплом без газу все особисте господарство.

На сьогоднішній день така система опалення теплиці є найбільш оптимальним рішенням для заміських будинків, поєднуючи сучасні підходи в організації житлового простору, екологічної атмосфери дому та харчування мешканців. Такі криті тераси організовуються з боку вітальні, кухні або спальні. При прозорому даху зона відпочинку може використовуватися як зимова теплиця або декоративна оранжерея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.