Що можна собі дозволити опалювати на мінімальній потужності 15-17 кВт.

Пелетні пальники, що працюють на мінімальній потужності 15-17 кВт, це молодші моделі в лінійці продукції бренду ФОКУС. Опалення дерев'яними пеллетами позиціонується як промисловий вид. Незважаючи на чималі потреби в пелеті, перехід на гранули допомагає отримувати дешеве тепло без газу. Ця технологія особливо цікава підприємствами, а приватні домовласники потрапляють у сферу уваги виробника.

Навіщо котельня 15-17 кВт для дачі або приватного будинку.

Деякі наші читачі можуть заперечити, що у них немає необхідності опалювати будинок площею близько 200 кв. м. Це правда, в селах площа будинків рідко перевищує 100 кв. м. Розміри дачних будинків ще менше. Приблизно 50-70 кв. м. І таке житло не тільки недорого, але й забезпечує всі межі комфортного життя. Куди ж подіти надлишки тепла, якщо перейти на пеллету?

Любителі вишуканого відпочинку і преміального комфорту (крім господарських будівель) можуть обігрівати:

  • басейн;
  • оранжерею;
  • терасу.

Такі новації і обігрів в звичайних умовах при використанні магістрального газу недосяжний. Але тільки не з пелетами.

Завзятим садівникам бренд ФОКУС пропонує дешеве опалення всесезонних теплиць. Саме можливість отримання дешевого тепла для оранжерей і мікрофермерскіх господарств можуть стати основою добробуту. А забезпечити опалення кожен домовласник може з пелетної котельні, що працює на мінімальній потужності.

Скільки коштують пелетні пальники ФОКУС працюючі на мінімальній потужності 15-17 кВт

У підсумку потрібно зробити огляд опалювального обладнання, що працює на мінімальній потужності 15-17 кВт.

Вартість пелетної котельні:

Устаткування Опис Ціна
Твердопаливний котел будь-якого виробника 15-17 кВт 15 000 грн.
Пелетний пальник FOCUS 17 17 кВт 33 904 грн.
Пелетний бункер 0,6 м3 12 062 грн.
РАЗОМ 60 966 грн.

У комплект поставки входить все необхідне для налаштування клімат-контролю та розвиненим мікропрограмного управлінням з віддаленим моніторингом по бездротовій GSM-зв'язку. Компанія-виробник допомагає у виборі проекту опалення та твердопаливного котлу. Пелетний пальник ФОКУС може бути встановлена на твердопаливний або інший котел сумірною потужності без конструкційних змін. У цьому випадку витрати складуть 46 тис. грн.

З урахуванням економії на опаленні не менше 2-3 тис. В зимові місяці (приблизно протягом 6-місячного опалювального сезону) повна окупність устаткування досягається за 3 роки.

Рекомендовані повідомлення