Який пристрій подачі пелет краще, та системи подачі палива.

Від системи подачі палива багато в чому залежить безперебійна робота котла. У пелетних казанах це реалізовано з підключенням бункера тижневого або місячного завантаження, який може бути стандартним або ж спроектованим за індивідуальним замовленням. У таких системах використовується примусова і гравітаційна транспортування, нерідко вони поєднані разом. Виробники пропонують різні рішення з метою, щоб запропонувати обладнання за максимально вигідною ціною.

Гравітаційна подача з вертикального завантажувача.

Вертикальна або гравітаційна подача пелет – це найпростіший, але робочий пристрій подачі пелет. Спосіб вивантаження палива в бункер для пелет Фокус також має конусоподібний піддон, що спрощує влучення гранул у шнековий транспортер.

Гравітаційна подача вугілля в котлі Normann Pro Fire
Гравітаційна подача вугілля в котлі Normann Pro Fire

Гравітаційна подача майже у всіх пристроях доповнює шнекову або примусову, яка також не є сучасною розробкою і відома з глибокої давнини. Так що технологічна підоснова автоматичної системи подачі палива не є нічим революційного. Вона заснована на механічному способі дозування гранульованого палива і подачі його під дією сили тяжіння або примусово.

Шахтна подача палива.

Вертикальне завантаження і шахтна подача палива реалізована у котлах тривалого горіння холмової. Збільшення терміну топки на одному завантаженні заснована на використанні більшої кількості палива, яке завантажується у вертикальну шахту і опускається у міру прогорання. В даному випадку завданням проектувальника була тільки підтримка постійного полум'я. Решта за нього робить гравітація Землі.

Системи подачі палива для промислових котелень - Firebox - Твердопаливні пелетні котли, пелетні пальники, промислові

Шнекові транспортери.

У промислових системах подачі палива гравітаційна подача застосовується досить рідко, тільки як частина загального комплексу. Очевидно, що для опалення мікрорайонів або обігріву підприємств потрібен великий обсяг гранульованого палива. Його завантажують зазвичай в підземні бункери для економії місця. Гранули, відповідно, до котла транспортуються примусово, за допомогою шнекової подачі. Проектування таких систем подачі зазвичай індивідуальне, так як залежить від конкретних умов і приміщення.

Котли з автоматичним очищенням
Котел з гравітаційно-шнековой подачею палива.

Фахівці бренду ФОКУС допоможуть спроектувати промислову котельню на пелетах під вимоги замовника. У цьому випадку можна врахувати існуючі вимоги та зробити автоподачу максимальною зручною за тривалістю та повторним завантаженням бункера.

Дозована подача палива - автоматизація.

Пелетний пальник працюватиме безперервно, якщо до неї постійно транспортувати пальне. Це реалізується за допомогою внутрішнього та зовнішнього шнека. Всі пелетні пальники ФОКУС укомплектовані зовнішнім шнеком, що подає, так що для повної комплектації потрібно придбати компактний пелетний бункер. Але це стосується лише домашніх та офісних котелень.

Системи подачі палива для промислових котелень - Firebox - Твердопаливні пелетні котли, пелетні пальники, промислові

У виробничих проектах реалізуються великі завантажувальні комплекси, а проектування системи подачі палива проводиться на етапі будівельних або капітальних ремонтних робіт.

Рекомендовані повідомлення