Система опалення енергонезалежних об'єктів вдалині міської комунальної мережі.

Отопление удаленных объектов требует иных подходов, чем это принято в городских условиях. В частном и производственном секторе, находящемся на значительном расстоянии от городской и крупной сельской инфраструктуры, разворачиваются энергонезависимые системы. При этом важно подобрать источник тепла и топливную систему. Наша компания предлагает рассмотреть вопрос установки пелетного пальника FOCUS с твердотопливным котлом. Такая система отопления может работать автономно, быть низкозатратной и обеспечивать уровень комфорта, не уступающий обогреву газовыми котлами. Как это реализуется на практике?

Система опалення виробничого цеху за містом – перевага пелетної технології.

Пелетна технологія, заснована на установці пальника-адаптера, дозволяє недорого організувати будь-який тип обігріву приміщень: водяний, повітряний, теплі підлоги, паровий. Вона вигідніша, ніж електричне інфрачервоне опалення, печі та інші більш традиційні способи теплопостачання заміських будинків, ферм та виробничих приміщень.

Фактично йдеться про альтернативне опалення. З одного боку, вибір падає на апробовані способи, оскільки гранули або агрепелети. – это то же твердое топливо. С другой стороны, способ получения тепла усовершенствован за счет технологии и знаний человечества. Возможно, вам будет интересно почитать, что такое объемное горение, обеспечиваемое факельными горелками ФОКУС.

Біопаливо, читай як «відновлюване паливо», вигідно за різними критеріями. Наприклад, зернові пелети, виготовлені із сіна пшениці, дають при згорянні досить високу тепловіддачу, при цьому практично не виділяють СО2. Є інші варіанти вибору паливних матеріалів. Це гранули з лігніту, торфу, тваринних відходів тощо.

У Європі такий підхід описують економічною моделлю «від колиски до колиски» в рамках циркулярної економіки. Він має на увазі використання відходів в іншому виробничому циклі. Пелетне біопаливо якнайкраще підходить до цієї концепції.

Які види опалення використовуються у віддалених об'єктах?

Чи потрібне вам опалення виробництва, будинку, ферми, готелю чи бази відпочинку, підхід при організації централізованої системи, підключеної до одного джерела тепла, один.

Традиційно використовуються два види опалення:

  • водяне;
  • повітряне.

Причому повітряному обігріву віддають перевагу в швидкостиглих конструкціях. Наприклад, у цехах, фермах, оранжереях та каркасних будинках. Водяне опалення ефективне не тільки при розгортанні радіаторного контуру, але й для теплої підлоги.

Система опалення двох видів може забезпечити теплом за допомогою пелетного пальника, але на практиці виявляється, що обігрів гарячим повітрям вигідніший та естетичніший. Теплі повітряні маси потрапляють у приміщення через повітропроводи та решітки в підлозі, не потрібно встановлення потужних радіаторів під вікнами та інших пристроїв.

Перевагою повітряного опалення є:

  • можливість швидкого нагрівання приміщень;
  • керування кліматичними параметрами з низькими витратами;
  • здорова атмосфера;
  • можливість поєднання вентиляції та обігріву.

Незалежно від приміщення система опалення подаватиме чисте тепле повітря, яке підтримуватиме комфортну температуру.

Пелетна котельня.

Опалення на пелетах на сьогоднішній день найдешевший спосіб обігріву будинків та виробництва. Насамперед, через доступність пелети та низьку ціну на паливо. Крім того, вищий ККД дозволяє отримати більш високу тепловіддачу. Контролер та датчики з терморегуляторами дають можливість подавати тепло до кімнат рівно стільки, скільки потрібно.

На закінчення відзначимо, що пелетні котельні FOCUS виробляються потужністю від 17 кВт до 900 кВт і можуть забезпечувати складні контури опалення, включаючи обігрів басейнів і гарячу водопідготовку.

Рекомендовані повідомлення