Система опалення віддалених об'єктів.

Система Опалення Віддалених Об'єктів - Firebox - Твердопаливні Пелетні Котли, Пелетні Пальники, Промислові

Система опалення енергонезалежних об'єктів вдалині міської комунальної мережі.

Опалення віддалених об'єктів потребує інших підходів, ніж це прийнято у міських умовах. У приватному та виробничому секторі, що знаходиться на значній відстані від міської та великої сільської інфраструктури, розгортаються енергонезалежні системи. При цьому важливо підібрати джерело тепла та паливну систему. Наша компанія пропонує розглянути питання встановлення пелетного пальника FOCUS із твердопаливним котлом. Така система опалення може працювати автономно, бути низьковитратною та забезпечувати рівень комфорту, що не поступається обігріву газовими котлами. Як це реалізується практично?

Система опалення виробничого цеху за містом – перевага пелетної технології.

Пелетна технологія, заснована на установці пальника-адаптера, дозволяє недорого організувати будь-який тип обігріву приміщень: водяний, повітряний, теплі підлоги, паровий. Вона вигідніша, ніж електричне інфрачервоне опалення, печі та інші більш традиційні способи теплопостачання заміських будинків, ферм та виробничих приміщень.

Фактично йдеться про альтернативне опалення. З одного боку, вибір падає на апробовані способи, оскільки гранули або агрепелети. – це те саме тверде паливо. З іншого боку, спосіб отримання тепла вдосконалено за рахунок технології та знання людства. Можливо, вам буде цікаво почитати, що таке об'ємне горіння, що забезпечується смолоскипними пальниками ФОКУС.

Біопаливо, читай як «відновлюване паливо», вигідно за різними критеріями. Наприклад, зернові пелети, виготовлені із сіна пшениці, дають при згорянні досить високу тепловіддачу, при цьому практично не виділяють СО2. Є інші варіанти вибору паливних матеріалів. Це гранули з лігніту, торфу, тваринних відходів тощо.

У Європі такий підхід описують економічною моделлю «від колиски до колиски» в рамках циркулярної економіки. Він має на увазі використання відходів в іншому виробничому циклі. Пелетне біопаливо якнайкраще підходить до цієї концепції.

Які види опалення використовуються у віддалених об'єктах?

Чи потрібне вам опалення виробництва, будинку, ферми, готелю чи бази відпочинку, підхід при організації централізованої системи, підключеної до одного джерела тепла, один.

Традиційно використовуються два види опалення:

  • водяне;
  • повітряне.

Причому повітряному обігріву віддають перевагу в швидкостиглих конструкціях. Наприклад, у цехах, фермах, оранжереях та каркасних будинках. Водяне опалення ефективне не тільки при розгортанні радіаторного контуру, але й для теплої підлоги.

Система опалення двох видів може забезпечити теплом за допомогою пелетного пальника, але на практиці виявляється, що обігрів гарячим повітрям вигідніший та естетичніший. Теплі повітряні маси потрапляють у приміщення через повітропроводи та решітки в підлозі, не потрібно встановлення потужних радіаторів під вікнами та інших пристроїв.

Перевагою повітряного опалення є:

  • можливість швидкого нагрівання приміщень;
  • керування кліматичними параметрами з низькими витратами;
  • здорова атмосфера;
  • можливість поєднання вентиляції та обігріву.

Незалежно від приміщення система опалення подаватиме чисте тепле повітря, яке підтримуватиме комфортну температуру.

Пелетна котельня.

Опалення на пелетах на сьогоднішній день найдешевший спосіб обігріву будинків та виробництва. Насамперед, через доступність пелети та низьку ціну на паливо. Крім того, вищий ККД дозволяє отримати більш високу тепловіддачу. Контролер та датчики з терморегуляторами дають можливість подавати тепло до кімнат рівно стільки, скільки потрібно.

На закінчення відзначимо, що пелетні котельні FOCUS виробляються потужністю від 17 кВт до 900 кВт і можуть забезпечувати складні контури опалення, включаючи обігрів басейнів і гарячу водопідготовку.

Залишити відповідь

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.