Система опалення цеху та технічне тепло: рішення.

Система Опалення Цеху І Технічне Тепло: Рішення - Firebox - Твердопаливні Пелетні Котли, Пелетні Пальники, Промислові

Система опалення цеху: які принципи створення виробничого інженерного рішення.

При організації теплопостачання вже збудованих та нових виробництв особливе значення мають не архітектурні вишукування, а взаємопов'язаний проект з ефективними інженерними мережами. Проте, система опалення цеху для вже існуючих споруд може бути підібрана із запропонованих рішень. Вона буде також ефективною, як і в новій технічно продуманій будівлі для промислового виробництва. Зазначимо, що у таких проектах увага приділяється не лише корисному теплопостачанню. Технічне тепло також грає велику роль оптимізації розподілу тепла.

Наша компанія пропонує універсальне рішення, що дозволяє знизити вартість кіловата. Це дозволить розподіляти технічне тепло за оптимальним принципом без зайвої економії, яка в результаті призводить до більшої витрати енергії та зниження комфорту. Пелетні пальники ФОКУС допомагають організувати систему опалення загальною потужністю до 900 кВт. Цього цілком вистачає для теплопостачання великого виробництва разом із організацією технічного теплопостачання.

Головне ККД приладу – чи це так?

Пропозиції інших виробників щодо опалення цеху в основному стосуються встановлення електричних або водяних тепловентиляторів, залишаючи поза увагою інженерні мережі підприємства. Це з витратами на капітальний ремонт та прокладання нових комунікацій. Проте багато підприємств можуть собі дозволити повну оптимізацію системи опалення з урахуванням сучасних вимог.

Виробники промислового опалювального обладнання, знаючи проблему виробничників, намагаються запропонувати «половинчасті» рішення. Зокрема, електроопалення за допомогою тепловентилятрів з ККД 90%. Але вартість електроенергії, що росте, настільки висока, що електрика не може вважатися вигідним енергоносієм. Установка сонячних електростанцій більш витратна, ніж повна оптимізація інженерних мереж з метою переходу на гранульоване паливо та пелетні пальники FOCUS.

Порівняємо для прикладу ціни за кіловат під час оплати кількох типів енергоносіїв – пелет, газу, електрики або навіть дизельного палива для виробництва:

Паливо Теплота згоряння за нормативом Необхідна кількість, 1 кВт * год Розрахункова ціна палива Вартість палива за кВт
Магістральний газ 8,6 кВтг / м3 0,116 м3 8,07 грн. / М3 0,936 грн.
Зріджений газ 12,8 кВтг / л 0,0782 л 11,60 грн. / Л 0,907 грн.
Дерев'яні пелети 4,96 кВтг / кг 0,202 кг 2,3 грн. / Кг 0,464 грн.
Дизельне пальне 11,1 кВтг / л 0,91 л 15,80 грн. / Л 14,37 грн.
Електрика 1 кВт * год 1,68 кВт * год 1,68 грн.

 

З таблиці видно ефективність застосування джерела теплової енергії для виробництв. Найдешевшим енергоносієм є пелети. Найдорожчим – дизельне паливо. Електрика поступається магістральному та зрідженому газу. Виграш за запевненнями виробників в інфрачервоних джерелах тепла криється в технології, яка дозволяє швидко нагрівати повітря та створювати комфортну атмосферу, використовуючи менше енергії.

Проблемою електричних тепловентиляторів є висока ціна інсталяції та обмежений термін служби, який, як правило, не перевищує кількох років. Тому опалення цеху тепловентиляторами, очевидно, неефективне. Вона підійде для мобільних виробництв із високою рентабельністю.

Повітряна система опалення цеху на пелетах.

До особливостей обігріву приміщень для промислового виробництва відносяться приміщення, що швидко охолоджуються, з великою кубатурою. У цьому випадку буде ефективно лише повітряне опалення, яке потребує монтажу повітроводів, дозволяє організовувати загальне та місцеве обігрів робочих місць.

Така система опалення може бути розгорнута на базі автоматичної пелетної котельні потужністю до 900 квт. Таке рішення не вимагає присутності людей під час експлуатації, керується дистанційно. При цьому завдяки вартості палива можна не економити технічне тепло, що впливає на загальну ефективність теплопостачання. Вбудована система клімат-контролю, що підключається до виробничих SCADA, дозволяють зробити динамічний режим обігріву. У цьому підтримуючи базову температуру чи подаючи так зване технічне тепло під час невикористання приміщень.

Залишити відповідь

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.