Чи замінить пелетний котел в опаленні приватного будинку в селі газ

Незважаючи на те, що пелетне опалювальне обладнання досить дороге, встановлення пелетного котлу виявляється вигіднішим, ніж проведення газу. Причому власнику будинку не потрібний дорогий проект або погодження з органами нагляду за збереження високого рівня комфорту. При цьому вартість кіловату буде нижчою більш ніж на 50%. Це важливий мотиваційний фактор для вибору нового технологічного рішення мешканцями сіл та селищ. Пелетний котел опалення є автономним модулем, який працює без зовнішнього підключення до мереж. При цьому забезпечується рівень комфорту, як за газового опалення.

Пелетний котел та опалення будинку пелетами – це вигідне рішення для сіл

Незважаючи на постійні згадки про газ та вартість його для населення, користуватися цим привілеєм можуть далеко не всі українці. Газ доступний не у всіх населених пунктах, а його проведення обходиться у велику суму. У зв'язку з цим мешканці сіл, та віддалених хуторів дедалі більше цікавляться пелетним обладнанням. Його установка не вимагає дозволу і можна порівняти за вартістю. Опалення приватного будинку без газу можливе з тим самим рівнем комфорту.

Переваги пелетного котлу.

Що дає котел в опаленні приватного будинку:

 • можливість необслуговуваного обігріву будинку котлом протягом 1 тижня на одному завантаженні палива (у тому числі протягом усього сезону, за наявності бункера великого обсягу);
 • вартість кіловату в 2 рази нижча, ніж ціна при газовому опаленні;
 • можливість розгортання складних систем обігріву будинку, куди входять радіатори, тепла підлога, повітряне опалення з одним джерелом тепла;
 • скорочення витрати пелет та підвищення життєвого комфорту при установці клімат-контролю;
 • можливість самостійного виготовлення пелет із переробленої агросировини.

Ці плюси, звісно, добре проявляються у господарствах, значно віддалених від населених пунктів. Але завдяки пелетній технології їх власники можуть не відмовлятися від звичних для квартир благ цивілізації.

Пелетний котел або пелетний пальник ФОКУС

Сучасний імпортний пелетний котел в опаленні будинку вартістю 120 тисяч гривень (2020) може бути успішно замінений міні-котельнею на пелетах та пелетним пальником ФОКУС відповідної потужності. Причому покупці можуть скоротити витрати за рахунок придбання пальника без котла та використовувати раніше встановлене обладнання у котельні. Опалення приватного будинку без газу організується за допомогою централізованої міні-котельні, потужність якої може поступово підвищуватися.

Пелетні пальники FOCUS встановлюються у всі твердопаливні котли без внесення конструкційних змін.

Що можна обігрівати за допомогою пелетної котельні.

У селах та селах існує проблема опалення будинку та присадибних споруд за прийнятною цілелітною котельнею ФОКУС. Пелмогут об'єднати обігрів наступних об'єктів на ділянці:

 • хату;
 • оранжерею;
 • теплиці;
 • тераси;
 • дитячі майданчики;
 • стоянку машин;
 • присадибні споруди;
 • приміщення для тварин.

Істотним плюсом цієї технології для фермерів є можливість самостійного виготовлення пелетів. Як сировину для цих цілей використовують деревну тирсу та сільськогосподарські відходи. Пелети виготовляють за допомогою прес-грануляторів. У цьому випадку вартість кіловату стає незначною.

Рекомендовані повідомлення