Як встановлюється у котел пелетний пальник з автоматичною подачею?

Факельний пелетний пальник з автоматичною подачею не вимагає конструктивних змін при встановленні його в котел. Модуль є повнофункціональною версією опалювального приладу з вогнетривкою топковою камерою, розпалюванням та транспортером для подачі пелет. У продажу запропоновані пелетні пальники ФОКУС потужністю від 17 до 900 кВт. Принцип установки однаковий. Пелетний пальник при установці стає основним опалювальним модулем з мікропрограмними функціями.

Принцип встановлення пелетного пальника з автоматичною подачею

Опалювальний пристрій покликане модернізувати твердопаливний котел з мінімальними вимогами до монтажу. Пальник класично встановлюють в дверцята камери згоряння. Для збереження функції топки котла різним паливом, краще купувати модель з двома дверцятами. Виробник забезпечує налаштування пелетного пальника. Моделі не вимагають експлуатаційного супроводу. Багато пальників, крім молодших, мають систему очищення. Більш потужні промислові версії виробники постачають водоохолодження.

Будь-який пеллетний пальник незалежно від типу поставляється з пристроєм подачі. В пелетних казанах зараз використовується гравітаційна та шнекова примусова подача палива. Другий варіант дозволяє автоматизувати та дозувати подачу палива відповідно до вимог до інтенсивності горіння. Зазвичай примусова подача є супутнім конструктивним рішенням до факельного пальнику, що підтримує теплоємне об'ємне горіння.

Рекомендації з придбання побутового котлу до паливної пальнику для переходу на гранульоване паливо.

Якщо у вас є котельня, підключена до контурів опалення та твердопаливного котлу, потрібно тільки купити пелетний пальник і бункер для зберігання пелет.

У зв'язку з особливостями монтажу при підборі технічних параметрів пелетного модуля до котла, можна дати наступні рекомендації:

  • твердопаливний котел повинен мати сумірну потужність з пальником, але пелетний пальник може бути потужнішим;
  • варто звернути увагу на котельний теплообмінник і віддати перевагу моделі з більшою теплообмінної поверхнею;
  • при самостійному виготовленні котлу, який є теплообмінником може використовуватися кілька контурів, в тому числі, піролізний дожиг палива та вторинний теплообмін з продуктами згоряння. При цьому виконується трубна сорочка для підготовки гарячого повітря для повітряного опалення.

Зверніть увагу, що котел при установці пальника є конструкційною «сорочкою» з теплообмінними функціями. Всі інші можливості реалізує пелетний пальник з автоматичною подачею FOCUS та з мікропрограмним керуванням PLUM.

Рекомендовані повідомлення