Отопление производства: как выбрать котел оптимально к задачам

В інтернеті можна зустріти чимало пропозицій щодо опалення виробництва. Вони зводяться до затребуваних економ-рішень, що зводяться до встановлення теплових завіс, тепловентиляторів або стельових обігрівачів. В окремих випадках пропонується проектування та розгортання системи повітряного опалення через те, що цехи відносяться до приміщень з великими тепловтратами. У цій множині губляться промислові серії обладнання, що найбільш підходять для цих цілей. Замовники, особливо без досвіду, гадають, як обрати котел для виробничих приміщень.

Котли промислового типу та їх особливості.

Промислові котельні – це окрема виробнича одиниця, у разі, з виробництва тепла. Вони можуть бути реалізовані як централізовані, наслідуючи радянську систему опалення, або як локальні міні-котельні для окремих будівель та приміщень.

Для обігріву встановлюються казани, розраховані на велику потужність. Також опалення виробництва можуть обігріватися за допомогою теплоносіїв, які не використовуються у житловому секторі.

Виробничі котельні працюють на наступних енергоресурсах:

  • вугіллі;
  • мазуті;
  • газі;
  • пелетах.

Котли можуть встановлюватися газові, твердопаливні, піролізні та парові, залежно від типу опалення, що використовується. Останнім часом промислові підприємства почали переходити на пелетне паливо. Це стосується переважно харчової промисловості та сфери послуг, які не потребують великих енерговитрат. Великі машинобудівні, хімічні та гірничо-металургійні підприємства використовують звичні енергоносії, отримуючи кіловати за порівнянною з пелетами вартістю.

Іншими словами, полофункціональні промислові котли, як правило, в Україні не представлені, а надання про них технічної інформації потребує окремого запиту. Для розгортання великих котелень можна порекомендувати обладнання Bosch, Arcus та інші.

Как выбрать котел для мини-котельной промышленного класса FOCUS

В качестве альтернативы для производства рассматривается установка украинского отопительного оборудования промышленного класса.  Обычно речь идет о мини-котельных. И речь идет не о мощности, а о габаритных размерах. Под брендом FOCUS выпускаются пелетні пальники ФОКУС мощностью от 17 кВт до 900 кВт, сопутствующее оборудование, а также твердопаливні котли на 100, 200, 300 та 500 кВт. Ці котли можуть бути переведені на пелети під час встановлення фірмового пелетного пальника.

Що відрізняє ці котельні:

  • великий діапазон потужностей казанів;
  • якісне виконання;
  • невеликі габарити;
  • економія тепла за кіловат 50% від вартості газового опалення;
  • повноцінне мікропрограмне керування, яке допускає будь-які налаштування.

Промислові моделі пальників мають необхідні компенсаційні характеристики та модулі, що дозволяють контролювати перехід пристрою до аварійного режиму роботи. Серед них системи охолодження, подачі палива, самоочищення та інші.

Очевидною перевагою промислових котелень ФОКУС є компактні габарити при досить високій потужності. Компанія-виробник також займається індивідуальними рішеннями на основі модульного обладнання та проектними роботами з розробки нових моделей котелень.

Рекомендовані повідомлення