Автономне пелетне опалення будинку з оранжереєю та геліотермальним блоком.

Каждый домовладелец мечтает о выгодной и недорогой системе отопления, гарантирующей комфортные условия в жилых помещениях в любых климатических условиях. Как правило, речь идет о двух концепциях организации обогрева: гибридной системе отопления и интеллектуальном управлении ее параметрами. Существует много подходов, связанных с пассивизацией домов, выбором оптимального варианта отопления для каждого времени года. Прежде всего, в системе должны присутствовать автоматические пелетні котли для зимних месяцев и гелиотермальная система для поддержки температуры весной и осенью. Оранжерея играет роль аккумулятора тепла солнечного света.

Цей варіант буде цікавий тим людям, які цікавляться прибудовою до будинку сонячного вегетарію та оранжереї для створення цілорічного озелененого простору. Така організація житлового приміщення, оточеного закритим заскленим простором, дозволяє знизити енерговитрати та підвищує рівень комфорту за рахунок зелених насаджень. Кисень випромінює мікрокліматичні параметри будинку, а рослини очищають повітря від домішок. Крім того, у систему вентиляції потрапляє тепле повітря. Все це забезпечує зниження енерговитрат під час опалення приватного будинку.

Як організувати опалення в будинку з оранжереєю.

Коли йдеться про панорамні вікна, відразу виникає питання опалення. Він дуже актуальний для скляних будинків у стилі фахверк і вирішується за рахунок спеціальних теплих склопакетів та використання утепленого 5-ти камерного профілю. Таке суцільне скління коштуватиме досить дорого, але не скоротить витрати на обігрів. А ось «подвійне» скління навіть за більш тонкого склопакета реально допоможе скоротити енерговитрати.

Йдеться про зону оранжереї або теплиці, що оточує фасад будинку. Зазвичай її роблять неопалюваною, але наші інженери пропонують інше рішення, яке зустрічається у всесезонних теплицях. Система опалення такого будинку поєднує технологію «теплої підлоги» та радіаторне опалення. Відмінною рисою є організація підпільного опалення - труби укладені нижче рівня грунту і знаходяться в подушці щебеню теплоакумулюючого.

Автоматичні пелетні котли з геліосистемою - Firebox - Твердопаливні пелетні котли, пелетні пальники, промислові

Опалення контуру забезпечується трьома технологічними рішеннями:

Робочий режим даної системи залежить від пори року та температури повітря. У весняно-зимовий період теплоносій нагрівається сонячною геліосистемою та забезпечує підігрів теплоакумулюючого ґрунту, що грає роль «теплої» плити. У зимовий час при зниженні температури підключається твердопаливний котел з автозапалюванням відповідно до температурних даних аналогового датчика. Система функціонує автономно і вимагає практично обслуговування.

Для такої системи є дві вимоги. Це наповнення ємності з пелетами та сезонне введення системи в експлуатацію. Всупереч думці, клімат-контроль у такому рішенні несуттєво обтяжує бюджет будівництва.

Переваги будинку-оранжереї: автоматичні пелетні котли та геліосистема в опаленні.

Проект будинку-оранжереї є варіантом пасивного еко-будинку, спроектованого за образом та подобою всесезонного вегетарію. Така організація простору та опалення приватного будинку має низку переваг:

  • подвійний контур скляних стін та організація прохолодної зони оранжереї відіграє роль повітряного утеплювача. Вона дозволяє підготувати та очистити повітря для системи вентиляції;
  • нагрівання теплоакумулюючої подушки під будинком дозволяє зберегти енергію сонця на кілька годин;
  • при снижении температуры к системе подключается пеллетный или твердотопливный котел с пеллетной горелкой. Пеллетное оборудование обеспечивает полностью автономное отопление с климат-контролем.

Така організація опалення приватного будинку допоможе реально звести до мінімуму витрати на енергоресурси в зимовий період та організувати оранжерею для вирощування овочів та фруктів для сім'ї. Автоматичні пелетні котли дозволяють обігрівати віддалені від інфраструктури об'єкти не гірше за газове джерело тепла.

Рекомендовані повідомлення