fbpx Skip to content

Пелетні


пальники і котли

Це 
екологічне 
малозатратне 
ефективне 
опалення

Якщо у вас є бажання використовувати пелети, але немає опалювального обладнання, для будь-яких твердопаливних, дизельних і газових котлів можна придбати пелетний пальник факельного типу FOCUS. Це просте, надійне рішення заводської збірки дозволить використовувати паливо з високим ККД безпечно для навколишнього середовища.

Пелетні пальники можна придбати в комплекті з твердопаливним котлом FOCUS, які мають адаптер для швидкої інсталяції. Пелетні котельні ФОКУС адаптовані до роботи з високозольним паливом – гранулами з лушпиння соняшника і лігніну.

Багато видів палива не витримують конкуренції з деревними пелетами за екологічними та вартісними характеристиками, але обмеженням до використання поновлюваного паливної сировини залишається заміна опалювального обладнання. Купуючи пелетні пальники ФОКУС, можна переобладнати будь-який тип котелень, газових, дизельних, твердопаливних, не вносячи конструктивних змін в опалювальне обладнання і систему опалення.

Опалювальні пальники невибагливі до якості гранул. Забезпечують їх повне спалювання завдяки об’ємному горінню. І вже використовуються в Україні для опалення житлових, адміністративних приміщень і виробництв.

Приємним бонусом для покупців стане значна економія, так як для досягнення високої температури теплоносія потрібна мінімальна кількість сировини. Значно менше, ніж на топку котла твердим паливом. Економія в порівнянні з газом на сьогоднішній день складає не менше 50% за отримання кіловата енергії.

ФОКУС пропонує пелетні пальники високої якості за вигідними цінами, які стануть гарною підмогою власникам будинків, які вирішили їх придбати, вже в майбутніх опалювальних сезонах.

Нашу компанію FOCUS також добре знають на ринку промислових рішень.

Встановіть пальник і котел, що працюють на біо- і деревних гранулах:

НАШ СЕРВІС:

Пелетне паливо - # 1 в світі
серед поновлюваних ресурсів,
використовуваних для опалювальних систем!

Твердопаливні котли

Котли на гібридному паливі, що працюють, в тому числі, на пелетах, забезпечують рівень комфорту, який не поступається газовому опаленню завдяки автоматиці.

Пелетні пальники

Устаткування для опалення ФОКУС дозволяє перевести котельні на доступні ресурси з низькою вартістю установки і експлуатації і отримувати тепло без газу в автоматичному режимі.

Промислові рішення

Пелети не тільки більш вигідні і екологічні, завдяки нашим рішенням з їх допомогою можна забезпечувати теплом підприємства сумарною потужністю до 2,2 мВт.

НАША ПРОДУКЦІЯ:

Що не мають аналогів твердопаливні котли FOCUS потужністю 25-500 кВт

Пеллетный котел FOCUS 65
Твердотопливный котел FOCUS 65

З твердопаливним котлом ФОКУС власники заміських котеджів, власники магазинів, заправок, теплиць і виробництв зможуть себе забезпечити повністю автономним опаленням. Нові котли розраховані на водяне опалення і забезпечені ефективним теплообмінних контуром.

Котел ФОКУС с наружной обшивкой из нержавеющей стали

Котел може використовуватися в повітряному опаленні, з однотрубної і багатоконтурною розводкою. Рівень комфорту, як у газових котлів, досягається завдяки контролеру ecoMAX 860 TOUCH, який дозволяє підключати до 10 датчиків і 4 термостата (як провідні, так і беспровідні), включаючи комплексну систему “Розумний будинок”.

Відмінності твердопаливного котла FOCUS
з дверним адаптером для пелетного пальника:

Доступні моделі різної потужності з повністю автоматичним управлінням і спрощеної очищенням після використання палива з високою зольністю. В котлах ФОКУС не використовуються класичні, подовжені турболізатори (закручені пластини). Активний рух димових газів від факельного пальника дозволяє уникнути використання різних нагнітачів, які також зазнають інтенсивного забруднення золою.

Пелетні пальники FOCUS
потужністю 17-900 кВт

Автоматика пелетних пальників FOCUS забезпечує подачу палива за допомогою шнека в топку котла і підтримує ідеальні параметри горіння. Установка пелетного пальника і котла ФОКУС дає можливість економити на опаленні не менше 50% від вартості газу.

Для встановлення пелетної котельні потрібно придбати комплект котла і пальника FOCUS  та бункер на 0,6 або 1,7 куб. м. Виробник пропонує індивідуальне проектування опалювальних котлів за технічним завданням замовника. Пропонуються послуги комплексного проектування пелетних котелень.

Відмінності пелетного пальника факельного типу:

Доступні моделі різної потужності з повністю автоматичним управлінням. Опалювальне обладнання ФОКУС підвищує ефективність твердопаливних котлів при обігріві будинків, які не підключені до магістрального газу.

Консультації для промислових підприємств

Переведіть своє підприємство на пелети

Для опалення яких об'єктів
застосовуються пелетні пальники

Для індивідуальних
будинків

Вибираючи пелетні пальники для свого будинку можна платити набагато менше за обігрів, дозволяючи собі рівень комфорту краще, ніж при газовому опаленні.

Для супермаркетів
і магазинів

Супермаркети і магазини особливо потребують недорогий, але ефективної технології опалення, як, наприклад, пелетні пальники.

Для промислових
підприємств

Пелети здатні забезпечити недорогим теплом виробничі підприємства. Наша компанія займається розгортанням сучасних котелень.

Для фітнес-центрів і спортзалів

За допомогою пелетного пальника можна опалювати великі спортивні комплекси з об'єктивними витратами, забезпечуючи підігрів приміщень і води в потрібний час.

Для тепличних
комплексів

Зазвичай для обігріву теплиць використовується повітряне та водяне опалення, що показує високу ефективність. Пелетні пальники роблять їх більш вигідними.

Для АЗС
і віддалених об'єктів

Пелети можуть забезпечити і досить екзотичні потреби в теплі, наприклад, обігрів клієнтської зони на вулиці за низькою ціною і в повністю автоматичному режимі.

КОРИСНІ ФАКТИ

Витрачайте якомога менше на топку котла

Опалення на пелетах вигідно відрізняється від інших енергоресурсів своїм м’яким навантаженням на природу. Гранули виготовляють з відходів аграрного виробництва, з стружки дерева, стеблю соняшника і пшениці. Завдяки пресуванню гранули забезпечують тривале горіння і високий ККД котла.

Економія палива
0%
Скорочення викидів оксиду сірки
0%
Скорочення вирубки лісів при переході на пелети
0%

Чиста енергія

Відновлюване
паливо

Тепломісткий ресурс

Доступна сировина

ТИПИ КОТЕЛЬНИХ:

Пропоновані варіанти опалення

Повітряне опалення

Пелетних пальник ФОКУС може бути налаштована на роботу з одночасним підігрівом водяного і повітряного теплоносія. Такий підхід збільшує загальний ККД і знижує витрати на опалення

Водяне опалення

При використанні класичного водяного опалення приватного будинку потужність котла з адаптером для пелет дозволяє обігрівати кілька теплових контурів з однаковою ефективністю.

Парове опалення

Будь-який із пелетних пальник FOCUS може успішно працювати з паровим котлом, знижуючи вартість опалення приватного будинку в кілька разів. Пар більш ефективний і часто застосовується в каркасному житловому будівництві для транспортування тепла на велику відстань. Також пропонуємо виробництво пари в промисловому секторі.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

Наші інженерні рішення і проекти

ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ

Покупці про пелетні пальники FOCUS

"Пелетним пальником наша організація замінила газове опалення. Нам не потрібні були конструктивні зміни для опалювальних котлів. Додатково придбали обладнання для подачі пелет, автоматичного розпалу, топку котла перевели на автоматичне керування завдяки комплексному рішенню ФОКУС. Запуск пальника факельного типу здійснюється по датчику температури, так що наші мешканці мають можливість опалювати квартири завжди, коли холодно на вулиці. "

Іван Требега
Менеджер комунального підприємства, Одеса

"Коли стало питання зниження вартості опалення, відразу подумали про те, щоб купити пелетні котли, але ціна для наших цілей була неприйнятною. Пелетні пальники ФОКУС підходять для будь-яких твердопаливних котлів, які ми привезли з резервного виробництва. Газові котли залишили і підключили каскадом. Тепер можемо використовувати будь-яке паливо з гранул, а температура теплоносія дуже радує. Фактично ми повністю перейшли на пелетне опалення підприємства. "

Михайло Сват
Менеджер, «Енергопраймтайм», Дніпро

"Пелетний пальник факельного типу я купив в комплексі і підключив до твердопаливного котла, який живить все господарство. Додаткове опалювальне обладнання допомогло дуже ефективно організувати котельню, яка забезпечує обігрів всіх житлових і робочих приміщень. Ми вирішили не тільки використовувати пелети, але і заготалівать. Лінія подачі у нас пов'язана з лінією заготовки, гранули робимо з усіх відходів, стружки, сіна і навіть трави. Первинну якість палива взагалі не впливає на температуру теплоносія. "

Денис Чижик
Приватна особа, фермер

ІНЖЕНЕРНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Варіанти організації системи опалення