fbpx перейти к содержанию
Система гібридного опалення 50 кВт - Firebox - Твердотопливные пеллетные котлы, пеллетные горелки, промышленные

Гібридна котельня 50 кВт

ЗАМОВНИКПриватна особа

СЕРВІСПелетний пальник FOCUS 50 Твердопаливний котел

ДАТА04.06.2019

Замовнику був запропонований комплексний проект для опалення приватного будинку і господарства на 50 кВт. У нього входив твердопаливний котел, пелетний пальник і пристрій подачі паливних гранул, комплект електроніки.

Опис

За попередньою заявкою покупця був спроектований і змонтований опалювальний комплекс на основі твердопаливного котла ДМ-СТЕЛЛА і пеллетной пальника FOCUS 50 кВт для приватного будинку. Загальна потужність котельні становить 50 кВт на пелетах і 75 кВт на твердому паливі. Обігрівати приміщення можна наявним біопаливом.

Особливістю рішення є використання конструкції газогенераторного твердопаливного котла, що забезпечує повну автономію приватному домогосподарству при високому рівні комфорту і низьких витратах на опалення. Згодом до системи будуть додані теплові насоси.

Встановлена ​​пелетних пальників автоматично підтримує стабільність температури теплоносія. Також завдяки автоматичному завантаженню пелет і самоочищенню пальника обладнання позбавляє від необхідності частих завантажень котла твердим паливом та збільшує інтервали обслуговування обладнання.

Контури опалення будинку повністю засновані на технології водяних «теплих підлог» і мали безліч інженерних особливостей, які потрібно було врахувати при проектуванні опалювального обладнання. Крім запропонованої системи замовник встановив теплоакумулятор, циркуляція і підігрів теплоносія здійснюються на основі даних датчиків температури, автоматичного розпалу пальника з регулюванням горіння.

У систему входять:

  • теплоакумулятор стороннього виробника;
  • газогенераторний твердопаливний котел ДМ-Стелла;
  • пелетний бункер на 1,4 м3 з примусовою подачею пелети;
  • пелетний пальник 50 кВт;
  • автоматика для котла з ПІД-режимом;
  • автоматика пальника в модулем бездротового і мобільного зв’язку;
  • триходовий клапан для підтримки «звороту» котла і низькотемпературної водопідготовки для системи «теплої підлоги»;
  • електрощит;
  • розподільна гребінка з насосами циркуляції теплоносія.

ІНШІ ПРОЕКТИ

Інженерні рішення

ru_RUРусский