fbpx перейти к содержанию
Монтаж автоматичного пеллетного пальника 300 кВт - Firebox - Твердотопливные пеллетные котлы, пеллетные горелки, промышленные

Монтаж пелетного пальника 300 кВт

ЗАМОВНИККомунальне підприємство

СЕРВІСПелетний пальник FOCUS 300

ДАТА04.10.2019

Монтаж пелетного пальника 300 кВт було проведено на газові котли комунального підприємства, яке оптимізовувало свої витрати на обігрів житлових приміщень. В результаті економія досягла 50%.

Опис

Можливість встановлення пелетного пальника для будь-яких видів котлів багато в чому вирішує завдання оптимізації опалення при переході на пелети, особливо якщо це реалізовано з примусовою подачею паливної гранули і системою управління, що регулюють інтенсивність горіння.

Встановлений ​​пальник FOCUS 300 володіє всіма необхідними якостями, що зумовлюють перехід на більш вигідний тип палива. Незалежно від його вихідної якості пристрій характеризується високим ККД, який слабо досяжний в інших сучасних системах.

У пелетного палива практично немає конкурентів. Гранули виготовляються з сільськогосподарських і деревних відходів, тому мають низьку вартість. Встановлене опалювальне обладнання укомплектовано автоматичним розпалом і подачею пеллет.

ІНШІ ПРОЕКТИ

Досвід модернізації котелень

ru_RUРусский