Опалення виробництв із клімат-контролем

Опалення виробництв із клімат-контролем PLUM на основі котлів FOCUS

Сьогодні ми вирішили розглянути опалення виробництв із клімат-контролем PLUM, який встановлений на пелетних котлах FOCUS. Незважаючи на те, що багато опалювальних рішень мають спільні риси, все-таки виробничий формат має свої особливості. Варто відразу відзначити, що котли FOCUS представлені в основному асортиментом промислових моделей, потужність яких масштабується до 2,5 МВт при каскадному підключенні. Таким чином, пеллетні котли цього бренду можуть стати гідною альтернативою для комунальних та виробничих котелень, а пеллетні парогенератори можуть використовуватися для вироблення електрики. Але сьогодні ми хочемо розглянути варіант клімат-контролю виробничих приміщень.

Базова Схема Клімат-Контролю У Системах З Регульованим Твердопаливним Котлом.
Клімат-контроль на базі пристроїв компанії PLUM

Характеристики цехів

Найчастіше, виробничі приміщення є ангари, в яких тепло подається безпосередньо до робочих місць. Очевидно, що перевага надається саме повітряного опалення. Однак на практиці, особливо виробництва старої будівлі віддають перевагу опаленню на водяних контурах та повітряному підігріву місць скупчення працівників. Так підтримується базова та комфортна температура.

На харчових виробництвах зазвичай використовується лише повітряне опалення, щоб уникнути прокладання контурів опалення. Але наші фахівці рекомендують теплу підлогу та вентиляцію з нагріванням повітря відповідно до концепції клімат-контролю. Як відомо, кліматичні системи мають на увазі взаємно-інтегроване обслуговування.

Повітряне Опалення Цехів

Теплі Підлоги На Виробництвах

Опалення Робочих Місць На Виробництвах

Як організувати систему опалення цеху

Якщо на виробництві немає власної котельні, то вигідніше обладнати пелетними опалювальними котлами один або кілька суміжних цехів. Котельня не займатиме багато місця, не потрібне і значне обслуговування, крім завантаження пелети в бункер. Для котелень, що не обслуговуються, рекомендуємо самоочисні котли.

Якщо потрібно опалити багатоповерхову фабрику, що окремо стоїть, рекомендуємо виконати каскадне підключення котлів з багатоконтурною гідравлічною обв'язкою, що окремо керується клімат-контролем. Для обігріву краще використовувати два види опалення: тепла підлога та повітряне опалення на базі водяного контуру або водяне радіаторне опалення та повітряне опалення з рециркуляцією повітря від стелі до підлоги.

Пропонуємо вам кілька важливих схем для цих цілей. Наші спеціалісти можуть надати послуги з індивідуального проектування опалення виробництв із клімат-контролем.

 

Опалення Виробниц З Клімат-Контролем
Схема каскадного підключення кількох котлів

Схема Підключення Клімат-Контролю З Розширювальними Модулями І Тепловим Буфером

Організація клімат-контролю а виробництві

Принцип підключення розумної автоматики до опалення з виробництва однаковий всім моделей. Кожен пеллетний казан має вбудований модифікований мікроконтролер EcoMax польської фірми PLUM. На його базі організується елементарне погодне регулювання шляхом підключення датчиків та управління швидкістю руху насоса та інтенсивністю полум'я пелетного пальника. 

Модуль Розширення

Якщо в системі є кілька контурів опалення або кілька котлів, вони обслуговуються клімат-контролем за допомогою розширення. Система може керуватися на місці за допомогою сенсорної панелі, з мобільного телефону та через систему керування на сайті компанії-виробника.

Дротовий і бездротовий клімат-контроль від Plum
Приклад розширення клімат-контролю за допомогою розширювальних модулів та інтерфейсів підключення

Як кінцеві пристрої, наприклад, термостатів, датчиків температури та Wi-Fi інтегратора, сенсорної панелі. можна використовувати апаратуру у чорному корпусі з провідним та бездротовим підключенням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.