Центральне опалення в Європі

Центральне Опалення У Європі Відсутнє. Україна Буде першою країною ес з таким масштабом Цо.

Центральне опалення в Європі: як влаштовано

Потрібно сказати, що центральне опалення в Європі дуже відрізняється від українського, воно відсутнє. Але є магістральні комунальні послуги, які коштують досить дорого. Приблизно 60% енергії, що споживається у житловому секторі, припадає на опалення. Тим не менш, споживання та види опалення відрізняються залежно від країни та температурного діапазону взимку. 

Приблизно 40% населення Європи використовує для опалення газ, 30% електроенергію, альтернативна відновлювана сировина використовується 20% споживачами, нафтопродукти як дизель застосовується у важкодоступних районах 10% користувачами. Газ популярний у Німеччині, хоча східні землі використовують переважно пічне опалення. Електричне опалення переважає у Фінляндії.

Опалення в Європі реалізовано як індивідуальне та кластерне (від невеликих котелень) через нестачу енергоносіїв. Деякі країни почали вкладатися у центральне опалення у Європі.

 

Директиви, що регулюють питання індивідуального та центрального опалення в Європі

Щоб скоротити витрати на обігрів будівель, до ЄС запроваджено вимоги щодо пасивізації будівель. Потрібно дотримуватись норм енергоефективності, популярна і концепція пасивних будинків з нульовим споживанням енергії. Для цього використовуються директиви EPBD, NZEB, EPC.

Є й директива щодо відновлюваних джерел енергії RED. Її застосовують для стандартизації тієї ж пеллетної сировини, вимагаючи випускати гранулу з низькою зольністю. Однак частина сировини для пелет відпадає, тобто вартість та ресурси для цього виду опалення знижуються. Пелетні котли FOCUS можуть працювати із високозольною гранулою, не збільшуючи викиди в атмосферу. З вашої труби виходитиме білий і холодний дим. Також є директива з опалення та охолодження, що регулює випуск обладнання.

Ці директиви спрямовані на одну спільну мету, щоб скоротити викиди парникових газів та підвищити рівень енергетичного забезпечення населення, а також знизити вартість електроенергії, зробити опалення здоровішим та комфортнішим. Поліпшення технологій обігріву також сприяє рівномірному заселенню північних та слабо заселених територій.

Деякі країни інвестують кошти в центральні мережі теплопостачання, щоб скоротити кількість викидів в атмосферу від індивідуальних чи будинкових котелень. Але очікуване центральне опалення в Європі не буде дешевим.

 

Будинкові котельні та центральне опалення

Потрібно розрізняти характером будинкові котельні, що обігрівають квартири будинку, та центральні мережі теплопостачання від ТЕС. У Європі теплопостачання більше орієнтоване на споживання газу та індивідуальне опалення. Центральне опалення розвинене далеко не у всіх країнах, вартість досить висока, тому краще вибирати будинок, який опалюється пелетною котельнею. Це коштує дешевше.

На прикладі наших котлів ФОКУС така котельня може бути розгорнута із загальною потужністю до 2,5 МВт, обладнання буде підключено каскадно, а тепло подаватиметься на стояки споживачів. При цьому цей вид обігріву підтримує керування клімат-контролем. За рахунок палива економія досягає 50-70% у порівнянні з газом. Додаткове розгортання клімат-контролю дозволить постачати тепло на вимогу в автоматичному режимі без обмеження споживачів, при цьому досягатиметься економія через відсутність великої кількості тепла в періоди відсутності мешканців.

 

Комунальна Пелетова Котельня З Клімат-Контролем З Поквартирними Погодними Регуляторами
Комунальна котельня з клімат-контролем з поквартирними погодними регуляторами

 

Клімат-Контроль З Єдиним Погодним Регулятором Пелетних Котлів
Клімат-контроль із єдиним погодним регулятором пелетних котлів

 

Каскадна Котельня З Клімат-Контролем. Центральне Опалення І Монтаж Пелетної Котельні Для Квартир
Каскадна котельня з клімат-контролем для квартир з єдиним погодним регулятором та сенсорними панелями поквартирно. Принципова схема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Цей сайт використовує файли cookie, щоб зробити ваш перегляд більш зручним. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо файли cookie.