Тепловентилятори Volcano або просто зимова теплиця з опаленням пелетами.

Багато домовласників мріють про збільшення тривалості аграрного сезону та в результаті встановлюють тепличне опалення. Найпопулярнішим обладнанням у фермерів, домовласників та дачників є тепловентилятори Volcano. Мінімальна потужність такого опалювального приладу становить 10 квт. Якщо перейти на дешеве опалення на пелетних гранулах та встановити пелетних пальний ФОКУС, то за її допомогою можна опалити невеликий дачний будинок. До будинку влаштовується зимова теплиця з опаленням або оранжерея з виходом із житлових приміщень. Таке рішення при обліку сторін світла під час будівництва відоме як оранжерея-вегетарій.

Будинок з оранжерей-теплицею – скільки коштуватиме опалення.

Одного 10-кіловатного тепловентилятора Volcano вистачає із запасом на опалення арочної теплиці розміром 4*6 м та висотою у ковзані 3,5 м, покритою полікарбонатом 6 мм. Для цього потрібно 6,7 кВт за умови роботи теплиці при температурі -5 градусів за Цельсієм. Якщо в теплиці встановлений склопакет, то потреба в теплі менша, але не суттєва. Потрібно 6 кВт. Зимова теплиця з опаленням, засклена склопакетами, що працює в морози, вимагатиме вдвічі більше — приблизно 13 кВт.

Таким чином, молодша модель пелетного пальника FOCUS 17 кВт може обігріти будинок та невелику теплицю, яку можна використовувати як оранжерею. Це рішення дуже раціонально, тому що житлові приміщення краще зберігатимуть тепло, а витрачатися воно буде не в рамках тепловтрат, а для обігріву теплиці.

Власники будинків по праву оцінять комфорт такого рішення. Причому незалежно, чи ви вирощуватимете екзотичні рослини або просто себе забезпечите цілорічними свіжими овочами та фруктами.

Вартість опалення.

Щоб продемонструвати, що зимова теплиця з опаленням від пелетного пальника – це раціонально, достатньо навести порівняльну таблицю вартості кіловату під час обігріву різними енергоносіями.

Паливо Теплота згоряння за нормативом Необхідна кількість, 1 кВт * год Розрахункова ціна палива Вартість палива за кВт
Магістральний газ 8,6 кВтг / м3 0,116 м3 8,07 грн. / М3 0,936 грн.
Зріджений газ 12,8 кВтг / л 0,0782 л 11,60 грн. / Л 0,907 грн.
Дерев'яні пелети 4,96 кВтг / кг 0,202 кг 2,3 грн. / Кг 0,464 грн.
Дизельне пальне 11,1 кВтг / л 0,91 л 15,80 грн. / Л 14,37 грн.
Електрика 1 кВт * год 1,68 кВт * год 1,68 грн.

 

Безперечним плюсом є управління клімат-контролем параметрами роботи пелетної котельні та повністю автоматична експлуатація. І це все за умови економії палива. Якщо при покупці тепловентилатора Volcano доведеться заплатити близько 10 тис. грн. за 10 кВт, то за цю суму можна придбати 40-кіловатовий тепловентилятор для теплиць Atom українського виробництва. Наші фахівці можуть запропонувати проект опалення теплиці промислового типу, поєднаної з будинком та єдиної котельні для фермерів. Він враховуватиме потреби власників індивідуального житла, можливості та ґрунтуватиметься на сучасних пропозиціях.

Взимку теплиця з опаленням. Що входить у пелетну котельню.

При придбанні пелетного пальника ФОКУС 17 ееобхідно мати в наявності твердопаливний котел близької потужності. Також буде потрібний бункер для зберігання пелет. Вартість цього обладнання ви можете переглянути в нашому асортименті. Зверніть увагу, що витрати на обігрів приміщення пелетами будуть вдвічі меншими, ніж ви опалювали його газом. При налаштуванні клімату контролю на динамічний режим, економія буде більш вираженою.

Такий підхід передбачає раціональне використання тепла, що використовується для обігріву житла. Технічне тепло в даному випадку використовується для теплиці, що примикає до будинку, та підтримки в ній температури.

Рекомендовані повідомлення