Який твердопаливний котел купити для опалення виробничого цеху

Наша компанія в цьому році запропонувала споживачам промислові твердопаливні котли ФОКУС, які здатні забезпечити опалення виробничого цеху потужністю 100, 200, 300 та 500 кВт. Моделі реалізовані у дводверному форматі, тобто дозволяють встановлювати пелетні пальники та опалювати приміщення вугіллям, дровами та брикетами при необхідності. Котельний модуль виконаний з нержавіючої жаростійкої сталі та практично не піддається експлуатаційному зносу. Конструкція казана забезпечує практично повний відбір тепла. Такий твердопаливний котел купити для виробництва ви можете в нашому інтернет-магазині.

Яких критеріїв потрібно дотримуватися, організовуючи опалення виробничого цеху.

Виробничий цех має велику площу і висоту приміщення. Як наслідок, при обігріві потрібно генерувати більше теплової енергії, щоб підтримувати температуру в усьому обсязі будівлі. Це досить складно. З такими завданнями здатне справлятися тільки повітряне опалення. Його поєднують з вентиляцією або підключають контури водяного опалення до тепловентиляторів.

Наприклад, при висоті стель 6-7 метрів в цеху за допомогою твердопаливного котлу FOCUS 100 можна обігріти 250-300 м2 площі цеху, створивши комфортну температуру для робітників. Це можна зробити, проклавши повітроводи. Але й доцільно використовувати тепловентилятори «Атом» потужністю 40 кВт. Їх встановлення та підключення до контуру водяного опалення значно спрощує монтаж.

До твердопаливних котлів можна підключити теплообмінник для нагріву та транспортування повітря, який буде розподіляти гаряче повітря по приміщенню. Цей варіант більш кращий у всіх випадках, коли більше потрібне підвищення ККД, ніж швидкість установки і мобільність системи опалення.

При обігріві цехів обов'язково береться до уваги, що це бистроостивающіе будівлі, в яких не ефективні традиційні системи опалення. Твердопаливний котел купити для виробництва ви можете не тільки для підтримки мікроклімату в цехах. Повітряне опалення відмінно себе показує на відкритих майданчиках приймання продукції або проведення робіт в рамках виробничого циклу.

Твердопаливний котел купити для виробництва і не тільки. Де ще застосовні промислові котли

Твердопаливний котел купити для виробництва з потужністю 100 кВт можна для господарських потреб, підключивши до «централізованого» опаленню власної котельні будинок, оранжерею, майданчики для стоянки автомобілів, організувавши обігрів відкритих зон, теплиці та басейну. В цілому всі потреби не перевищуватимуть 100 кВт, забезпечивши власників будинку дешевим теплом без газу для підвищення рівня комфорту.

Значною перевагою твердопаливних котлів ФОКУС є можливість програмного дистанційного керування за допомогою мікроконтролера PLUM, а також підключення теплорегулятор в опалювальних приміщеннях.

Рекомендовані повідомлення