Повітряне опалення
каркасних будинків

Пелетними пальниками FOCUS

Для опалення заміського будинку, побудованого за каркасною технологією, фахівці рекомендують використовувати повітряне опалення. Обігрів приміщень повітряними потоками виявляється більш вигідним та ефективним, ніж інші технології. За допомогою повітряних мас якнайшвидше нагріти кімнати, сходові клітини та навіть відкриті майданчики перед будинком. З такою ефективністю, яку показує повітряне опалення, не справляється жодний опалювальний пристрій, що готують теплоносій для інших видів обігріву.

Повітряне опалення особливо ефективне в зимових садах, оранжереях та житлових приміщеннях з суцільним склінням. Це добре відчувається особливо у швидко остигаючих об'єктах при мінусовій температурі повітря на вулиці.

Класична система подачі гарячого повітря за допомогою повітропроводів виявляється більш економічною, ніж теплові насоси. Вона дозволяє поєднати систему вентиляції, обігріву та кондиціонування у житлових приміщеннях. Технологія не вимагає використання газових котлів, не ефективно нагріваючи повітря. У цьому випадку найбільш оптимальним вважається використання факельної пеллетной пальника, що дозволяє безперервно підігрівати повітря з низькими витратами.

Організуйте повітряне опалення каркасного будинку
за допомогою пелетного пальника:

Як організувати систему опалення каркасного будинку?

Для опалення каркасного будинку, обладнання встановлюється у підвалі або поглибленої у грунт котельні. Розводка виконується по воздуховодам в приміщеннях, що знаходяться вище котельні. Гаряче повітря подається з отворів в підлозі, піднімається вгору, обігріваючи приміщення. Повітрозабірник встановлюється на стелі, де скупчується холодне повітря.

Використання газових котлів для повітряного опалення неефективне через низьку інтенсивність горіння. Можна нагрівати повітря за допомогою електричного котла або із застосуванням водяних тепловентиляторів. Однак ККД таких систем невисокий, а витрати суттєві. Для повітряних кліматичних систем обігріву для приватних будинків, громадських та торгових центрів, виробничих приміщень у Європі прийнято використовувати пелетні пальники факельного типу.

Переваги пеллетной пальника для повітряного опалення:

Пелетних пальник FOCUS дозволяє ефективно обслуговувати будь-які за складністю контури повітряного опалення. Економія забезпечується завдяки точним налаштуванням і регулювання пальника вбудованим мікропроцесором.

Консультації по опаленню
заміської нерухомості

Опалюйте свій будинок дешево та комфортно

Переваги системи припливної вентиляції
з системою опалення

Повітряне опалення для каркасного будинку

Обігрів гарячим повітрям дозволяє відмовитися від природної вентиляції на користь припливної, що забезпечує також енергозбереження генерованого тепла. Правильно організована система опалення теплим повітрям для житлових приміщень теплим наближає будь-яку будівлю до пасивного будинку. Пассівізація утеплених і побудованих будівель дозволяє знизити витрати на обігрів до мінімуму. Повітряне опалення добре підтримує здорову атмосферу в житлових приміщеннях.

Повітря як джерело теплової енергії вважається більш екологічним та корисним для людського організму. Не потребує додаткової установки радіаторів та інфрачервоних опалювальних приладів. Потужність обладнання залежить від обсягу і ступеня утеплення приміщень.

Пелетні пальники FOCUS 100 - 200 КВТ

Питання та відповіді

Цікаве про пелетних пальниках FOCUS

Чи підходить повітряне опалення для закритих терас і гаражів?

Так, причому відсутність радіаторів не тільки не псує інтер'єр, але і звільняє вільну площу.
Чи можна пелетними пальниками FOCUS опалювати будинки типу фахверк із суцільним склінням?

Так, пелетні пальники забезпечать постійну циркуляцію повітря і ефективне опалення навіть за умови недостатнього енергозбереження. Ви можете заощадити не на теплі, а на вартості палива і за рахунок високого ККД.
Чи справляється факельна пальник з опаленням в морози?

При низькій температурі повітря пелетних пальник FOCUS працює майже на повну потужність і повністю задовольняє потреби мешканців. Система повітряного опалення також забезпечує рециркуляцію повітря в житловому приміщенні і зволожує його при установці додаткового обладнання.
Пелетні пальники FOCUS 200-250-300

Основні переваги факельної пальники для повітряного опалення:

Мінуси повітряного опалення:

Отримайте консультацію по організації опалення будинку, що будується за допомогою економічної пеллетной пальника FOCUS.