Що таке повітряне опалення будинку за канадською методикою.

Обігрів каркасних будинків або будівель або споруд, збудованих із сип-панелей, потребує особливого підходу в організації опалення. Загальний принцип будівництва таких житлових приміщень полягає у утепленні за принципом термосу. Проте навіть при пасивізації будинку повністю зберегти тепло просто не вдасться. Що робити у цьому випадку? Ви можете організувати повітряне опалення.

Повітряне опалення для будинку від котлу, встановленого у підвальному приміщенні.

Найоптимальнішим, на диво багатьох читачів, у таких випадках вважається повітряне опалення для домуале зі своїми особливостями. Канадськими фахівцями розроблено особливий підхід для застосовуваної технології. Він дозволяє швидко нагріти житлові приміщення із мінімальними втратами енергії.

Система заснована на мережі повітроводів, що роздають підігріте до 50-60 С за Цельсієм повітря по кімнатах. Гаряче повітря йде у підполі, підтримуючи комфортну температуру. Виходить із спеціальних отворів у підлозі кімнати і піднімається нагору, поступово віддаючи теплову енергію навколишнім предметам. Такий принцип повітряного опалення будинку дозволяє створити комфортну температуру та здорову атмосферу.

У цьому випадку опалення та вентиляція найчастіше поєднані. Така інженерна система виявляється найбільш оптимальною і займає мало місця. До повітроводів також підключають датчики, зволожувач та фільтр для очищення повітря для досягнення комфортної температури.

Перевагою такої системи є можливість охолодження повітря влітку за допомогою вбудованого кондиціонера. Особливістю є й те, що проектується та розгортається система в момент будівництва будинку.

Переваги повітряного опалення за канадською методикою.

Підкреслимо виграшні моменти при організації опалення за методикою канадців:

  • ККД до 90% проти 60% при використанні водяного опалення;
  • безпека – група безпеки блокує обладнання за будь-яких ненормованих показників роботи;
  • автоматичне керування.

Нагрів повітря в канадській системі повітряного опалення будинку відбувається за допомогою будь-якого джерела тепла:

  • теплового насосу;
  • каміна;
  • природного газу;
  • води.

Але найвищі показники ефективності в таких системах показують підключені до котла пелетні пальники FOCUS. Повітряне опалення в цьому випадку буде максимально ефективним та дешевим. Комфорт досягається за рахунок вбудованої системи клімат-контролю та управління потужністю за допомогою кімнатних термостатів, з'єднаних з мікроконтролером пальника. Пелетні пальники забезпечені автоматичними пристроями подачі палива за допомогою шнеків індивідуальної конструкції.

Повітропроводи.

Розведення гарячого повітря здійснюється у поєднанні із системою вентиляції, до якої може бути підключений кондиціонер. Круглі труби ефективніші, квадратні легше монтуються та вписуються в інженерну інфраструктуру будинку. Опалення та вентиляція, а також кондиціювання в цьому випадку спарені, максимально ефективні та підключаються при необхідності. Пелетні пальники FOCUS можуть нагрівати будь-який теплоносій із максимальною ефективністю.

Отримайте детальну консультацію щодо організації повітряного опалення на базі пелетних пальників ФОКУС та твердопаливного котла. Виробник випускає повністю автоматичні та відносно недорогі рішення для каркасних індивідуальних будинків. Але по-справжньому ефективність такого рішення ви відчуєте під час експлуатації.

Рекомендовані повідомлення