Як працює твердопаливний котел тривалого горіння?

Твердопаливний котел тривалого горіння в залежності від моделі може відрізнятися від інших пропозицій по технологічних особливостях отримання тепла з палива. Недорогими і ефективними в експлуатації вважаються шахтні котли холмової. Пальник в таких котлах розміщена знизу, дрова завантажуються зверху.

Інтенсивність горіння регулюється за допомогою механічної кришки. Одна завантаження розрахована зазвичай на півдобовий або добовий цикл, тривалість горіння можна підтримувати до 8 діб. Такі котли є надійним і ефективним рішенням для індивідуальних будинків і регіонів з дешевою деревиною з системою опалення від 6 до 100 кВт.

Поряд з шахтними до казанів тривалого горіння відносять піроллізние. Це газогенераторні котли, в яких в процесі згоряння утворюється і спалюється газ. Теплова потужність таких опалювальних пристроїв вище. Вони дійсно по ефективності нагадують газові котли, при цьому дешеві і доступні в експлуатації. Єдиним недоліком є слабка автоматизація і механічна завантаження палива.

Тривале горіння і відсутність завантаження твердого палива у твердопаливний котел.

Але… можна організувати автозапалювання, безперервне горіння та клімат-контроль, використовуючи той же твердопаливний котел. Це реалізується за допомогою пелетного пальника. Гранульоване паливо автоматично подається за допомогою шнека з бункера або автоподачі. Інтенсивність горіння налаштовується за допомогою мікроконтролера, бездротового зв'язку, датчиків та теплорегуляторів у приміщеннях.

В результаті можна отримати дешеве тепло з рівнем комфорту обігріву, що не поступається газовому опаленню. Пелетні пальники встановлюються практично на будь-які котли підлоги без внесення конструктивних змін. Витратна частина включатиме організацію котельні: бункера для зберігання пелет, конструювання шнеків для подачі та інших елементів автоматичної системи. За бажанням для молодших моделей пелетних пальників FOCUS  реалізується ручна подача з одним шнеком, що забезпечує транспортування гранульованого палива безпосередньо до пальника.

Особливості. пелетних пальників FOCUS

Пелетні пальники з'явилися як зовнішній інтегрований модуль, запозичений у пелетних котлів з метою адаптації твердопаливних котлів до пелет. На даний момент поставляється як окреме опалювальне обладнання.

Переваги пелетних пальників:

  • Високий ККД.
  • Незалежність від якості гранул.
  • Автоматична робота.
  • Клімат-контроль при бажанні.

Котельня з пелетним пальником може забезпечити недороге і комфортне тепло без газу. Така модернізація твердопаливного котлу істотно підвищує рівень комфорту при низьких витратах, при цьому забезпечуючи безперервне горіння. Це ідеальне рішення для окремо-стоять будинків, дач для постійного проживання, ферм, хуторів. Може використовуватися для теплозабезпечення виробничих і складських приміщень, генеруючи технічне тепло незалежно від поставок газу.

Твердопаливний котел тривалого горіння з пальником буде особливо ефективний при організації повітряного опалення каркасних будинків і оранжерей. Схеми підключення ви можете отримати на сайті FIREBOX.COM.UA.

Рекомендовані повідомлення