Як виглядає зсередини сучасна система опалення торгового центру та економія пелт.

При проектуванні торгових площ неминуче постає питання організації ефективного опалення. До особливостей його відноситься необхідність підтримки постійної температури в приміщеннях великої кубатури. Деякі будівлі подібного класу будувалися за каркасною технологією і є бистроостивающімі конструкціями. Класично питання вирішується за допомогою повітряного опалення, вбудованого в систему вентиляції. Система опалення торгового центру зазвичай вбудована в систему вентиляції. Показники контролюються датчиками, тому ефективність опалення значно підвищена.

Еще болеепо сократить затраты на обогрев поможет пелетний котел с факельной горелкой. Однако учитывая особенности системы, можно сказать, что классические недостатки воздушного отопления не являются критическими для торговых центров. Дело в том, что  проблема поднимающегося вверх воздуха решается постоянным забором теплого воздуха и рециркуляцией с повторной подачей его в помещения.

Крім того, низькі температури у статі не є проблемою - відвідувачі магазинів приходять в вуличному взутті. Навпаки тепле повітря вгорі дозволяє швидко зігрітися. Як би недоліки не відчутні, а вартість опалення знижує на 50% пелетний котел. Чи можна якось поліпшити систему?

Складні багатоконтурні системи опалення - в чому вигода.

Виявляється, що знижуючи вартість витрат на обігрів за допомогою пелетного котлу та встановлюючи припливно-витяжну вентиляцію, використовуються не всі можливості по оптимізації котелень. Система опалення торгового центру може обслуговувати безліч контурів опалення. Вони роблять регулювання температури «на вимогу» більш точною. Відповідно, ще більше знижуються витрати, а також контролюють «витоку» та перевитрату, даючи можливість нормованого використання технічне тепло.

Сучасний комплекс обігріву торгово-розважального центру може включати:

  • теплі підлоги з сегментарним і регульованим сезонним управлінням, причому ця можливість може бути надана користувачам;
  • повітряне опалення для моментального підвищення температури в приміщенні при появі відвідувачів і після досягнення параметрів перехід в «крейсерський» режим роботи;
  • теплові завіси, які включаються при різниці температур в різних сегментах торгових залів;
  • інфрачервоне опалення кафе від стельових під час морозів для створення комфортної атмосфери;
  • систему аналізу витрат тепла у всьому просторі приміщень, формуючи, тим самим, технічне завдання на утеплення, монтаж системи опалення та інших робіт.

Як бачите, комплекс опалення включає управління та контурами, що працюють на електриці. Насправді система життєзабезпечення і клімат-контролю в адміністративних будівлях може регулювати роботу контурів будь-якого типу. Це робиться для досягнення економічного ефекту, тобто реальної економії. Ці можливості дає опалювальне обладнання, кероване мікропрограмні контролерами і термостатами в приміщеннях.

Такі системи можуть саморегулюватися, управлятися сценаріями із завданням мети, поєднуватися з ручним керуванням «на вимогу», відслідковувати теплової витрата по кожному окремому абоненту і формувати рахунки для бухгалтерії. При реалізації подібних сервісів в будинках функції можуть включатися і вимикатися голосом, з використанням сервісу Кортан. Власники мають можливість пассівізіровать будинок, відстежуючи тепловтрати в зимовий час і поступово покращуючи параметри теплообміну.

Пелетні пальники с микропрограммным управлением в системах отопления торгового центра

Пелетні пальники є реальною і більш економною заміною пелетних котлів. З їх допомогою можна будь-який котел зробити пелетним. Якщо стоїть питання, які моделі купити для задач обігріву приміщень. Те, безумовно, потрібно купувати більш нові факельні пальники з автоматичним шнековим поданням палива. Вони більш економні в порівнянні з версіями попереднього покоління та вертикальною подачею палива.

Еще одним замечанием к покупке отопительного оборудования будет приобретение версий с микропрограммным управлением. Именно такими функциями обладают твердотопливные котлы и пелетні пальники ФОКУС. Такая возможность расширяет возможности автоматизации процесса отопления не только в торговом центре. Но именно в этих объектах максимально демонстрирует эффективность подхода.

Рекомендовані повідомлення