Технічне тепло - дешеве опалення без газу.

У сленгу фахівців-теплотехніків можна почути специфічний термін як «технічне тепло». Йдеться про тепло, яку готували в технічних цілях, яке безпосередньо не поставляється споживачам або приладів опалення. До технічного тепла можна віднести тепловий контур, що обігріває теплоакумулятори. До нього також відносяться кіловати, які витрачені на обігрів технічних приміщень, трас, доріг. Опалення без газу кінцевих приладів опалення також здійснюється технічним теплом, яке може бути отримано різними способами.

Техническое тепло обычно поставляют угольные теплостанции, производящие максимально дешевые киловатты. Но на локальных объектах для этих целей применяется газовая подготовка теплоносителя, как наиболее удобная в эксплуатации. При этом существует еще одна технология, позволяющая получить низкую стоимость киловатта, как у угольных котельных, и уровень удобства эксплуатации, как у газового оборудования. Речь идет о пеллетных горелках бренда FOCUS.

Горелки ФОКУС и их технические особенности

Пелетні пальники ФОКУС можуть використовуватися для підготовки технічного тепла з метою подальшого використання. Вони забезпечують низьку вартість кіловата, невибагливі до якості гранульованого палива і можуть бути налаштовані на повністю автоматичну роботу. Устаткування поставляється в широкому діапазоні потужностей від 17 до 500 кВт. Що дозволяє підібрати модель для індивідуального господарства, ферми, складу і / або великого виробництва.

Вартість тепла без газу, отриманого методом підтримки факельного горіння пелет, буде порівнянна з вугільної теплостанцій. При цьому котельня на пелетного пальнику ФОКУС буде працювати в повністю автоматичному режимі, як і газова котельня.

Переваги пелетного пальника FOCUS:

  • високе ККД при пелетах будь-якої якості;
  • повна автономна робота котельні;
  • точне регулювання параметрів;
  • низька вартість кіловата;
  • налаштування та підтримка параметрів складних контурів опалення без газу;
  • висока ефективність за рахунок використання технології факельного горіння.

Безпечна підготовка технічного тепла без газу за допомогою пальника.

Значно збільшує термін служби системи опалення використання теплоакумулятора. Схема підключення має на увазі монтаж основного і обігріваються теплових контурів. Гарячий теплоносій подається в теплоакумулятор, де є кілька теплообмінників, використовуваних для підготовки гарячої води, теплоносія для батарей і водяного теплового статі.

Така система забезпечує не тільки підвищений рівень безпеки. Відповідно, виключаючи подачу окропу споживачам. Так на рівні проекту інженери збільшують термін служби труб і радіаторів. В даній схемі підключення йдеться також про підготовку технічного тепла.

Пеллетная горелка  с твердотопливным котлом обслуживает только основной высокотемпературный контур отопления. Именно он подает горячую воду в теплоаккумулятор, что обеспечивает безопасную работу системы. Там техническое тепло раздается конечным потребителям. Такая система генерирует техническое тепло в производственных масштабах. Она настраивается на работу с климат-контролем.

Рекомендовані повідомлення