Ефективне промислове
опалення без газу

На основі факельної пелетної пальника FOCUS

Коли згадується промислове опалення, то йдеться про системи обігріву цехів, складів, ангарів з висотою стель до 20 м. Такий обсяг приміщення викликає суттєві труднощі у виборі технологічного підходу, а також вимогливого до вартості палива і забезпечує високий ККД. Пелетні пальники FOCUS з діапазоном потужності від 17 до 500 кВт є оптимальним рішенням для організації автономного опалення без газу для виробничих підприємств та складських приміщень.

Підходи в установці приладів опалення можуть бути різними. Пелетні пальники можуть підготувати теплоносій для радіаторних контурів, теплих підлог, тепловентиляторів або обігрівачів. Найоптимальнішим для цехів та приміщень з високими стелями вважається підхід, що припускає установку стельових обігрівачів з повітряним опаленням та радіаторів біля робочих місць. Така система успішно може бути реалізована пелетним пальником ФОКУС та забезпечити вигідний та недорогий обігрів без газу для промислових об'єктів.

Організуйте опалення підприємства
за допомогою пелетного пальника:

Промислові системи переважно представлені повітряним опаленням, яке може бути доповнено водяним або інфрачервоним біля робочих місць. Зазвичай на виробництвах віддають перевагу автономним рішенням, тому пелетні пальники з високою потужністю є ідеальним рішенням для промислових будівель.

Переваги пелетних пальників в промисловому опаленні:

Пелетні пальники для промислових підприємств

Опалення за допомогою деревних гранул розвивається в країнах без доступу газу. Перш за все, серед острівних держав. Це особливо ефективно, якщо в країні є агропромислове виробництво, побічні продукти якого переробляються у пелети. Українські виробники також можуть перейти на цей економний вид палива через доступність паливних гранул.

Підхід в організації промислового опалення

Для опалення складів, виробничих цехів при виборі опалювального обладнання керуються принципом економії. У промислових будівлях неможливо забезпечити рівномірний обігрів всього об'єму приміщень, тому для цього використовуються локальні джерела тепла. Багато виробництв обирають променисте опалення, яке працює у довгохвильовому діапазоні, а також автономні системи.

Кожен з цих підходів має особливості та свої переваги, але пелетні пальники ФОКУС відрізняються тим, що можуть бути підключені практично до будь-якого обраного рішення без внесення конструкційних змін.

Опалювальне обладнання ФОКУС в промислових будівлях може забезпечувати теплоносієм будь-яку обрану систему обігріву. Пелетні пальники потужністю від 17 до 500 кВт можуть бути підключені до існуючих систем та підвищити ККД встановленого котла.

Види промислових опалювальних систем:

Пелетні пальники FOCUS можуть успішно обслуговувати промислові гібридні системи опалення, що включають всі перелічені технології.

Консультації для промислових підприємств

Переведіть своє підприємство на пелети

Пелетні пальники FOCUS 200-250-300

Переваги опалення без газу на пелетах:

Схема підключення промислової
системи з пелетним пальником

Наведемо приклад розгортання системи обігріву в складському приміщенні, де потрібно досягти оптимальної температури.

Способи обігріву:

Вартість обладнання при інсталяції включає пелетний пальник ФОКУС (потужність залежить від площі та висоти стель цехів). Можуть використовуватися тепловентилятори з водяним контуром.

Такий підхід дозволяє зменшити витрати на запуск та забезпечити ефективний нагрів та оптимальну температуру складу протягом усього періоду експлуатації. Клімат-контроль дозволяє управляти обігрівом в залежності від погоди.

Промислова система опалення без газу на пелетних пальниках FOCUS з клімат-контролем,

ЦЕ:

Повітряне промислове опалення для обігріву використовується для обігріву виробничих приміщень. Пелетні пальники зі шнеками автоматичної подачі пелети є альтернативою газового обладнення та під'єднуються до будь-якого опалювального котла. Можуть забезпечувати парове та водяне опалення горячим теплоносієм.

Пропонуємо вам на сайті FIREBOX.COM.UA ознайомитися з нашими рішеннями по вигідному опаленню промислових об'єктів за допомогою пелетних пальників.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

Наші інженерні рішення та проекти