fbpx Перейти до змісту
Система гібридного опалення 50 кВт - Firebox - Твердопаливні котли, пелетні пальники, промислові

Гібридна котельня 50 кВт

ЗамовникПриватна особа

СервісПеллетний пальник FOCUS 50 Твердопаливний котел

Дата04.06.2019

Замовнику було запропоновано комплексний проект для опалення приватного будинку та господарства на 50 кВт. До нього входив твердопаливний котел, пелетний пальник, система автоматизації, моніторингу та пристрій подачі дерев'яних гранул, комплект електроніки.

Опис

За попередньою заявкою покупця було спроектовано та змонтовано опалювальний комплекс на основі твердопаливного котла та пелетного пальника. FOCUS 50 кВт для приватного будинку Загальна потужність котельні складає 50 кВт на пеллеті та 75 кВт на твердому паливі. При необхідності обігрівати приміщення можна наявним біопаливом.

Особливістю рішення є використання конструкції твердопаливного газогенераторного котла, що забезпечує повну автономію приватному домогосподарству при високому рівні комфорту і низьких витратах на опалення. Згодом до системи буде додано теплові насоси.

Встановлений пелетний пальник автоматично підтримує постійність температури теплоносія. Також завдяки автоматичному завантаженню пелет та самоочищенню додаткове обладнання позбавляє необхідності частих завантажень котла твердим паливом.

Контури опалення будинку повністю засновані на технології водяної «теплої підлоги» і мали безліч інженерних особливостей, які потрібно було врахувати при проектуванні опалювального обладнання. Крім запропонованої системи замовник встановив теплоакумулятор, циркуляція та підігрів теплоносія здійснюється на основі даних датчика температури, автоматичного розпалювання пальника з регулюванням горіння.

 

В систему входять:

  • теплоакумулятор стороннього виробника;
  • газогенераторний твердопаливний котел Дм-Стелла;
  • пелетний бункер на 1,4 м3 із примусовою подачею пелети;
  • пеллетний пальник 50 кВт;
  • автоматика для казана з ПІД-режимом;
  • автоматика пальника в модулі бездротового та мобільного зв'язку;
  • триходовий клапан для підтримки «обратки» котла та низькотемператутрної водопідготовки для системи «теплої підлоги»;
  • електрощит;
  • розподільний гребінець з насосами циркуляції теплоносія.

Інші проекти

Інженерні рішення

ukУкраїнська