fbpx Перейти до змісту
Система гібридного опалення 50 кВт - Firebox - Твердопаливні котли, пелетні пальники, промислові

Гібридна котельня 50 кВт

ЗАМОВНИКПриватна особа

СЕРВІСПелетна горілка FOCUS 50 Твердопаливний котел

ДАТА04.06.2019

Замовнику було запропоновано комплексний проект для опалення приватного будинку та господарства на 50 кВт. У нього входив твердопаливний котел, пелетна горілка та пристрій подачі паливних гранул, комплект електроніки.

Опис

За попередньою заявкою покупця був спроектований та змонтований опалювальний комплекс на основі твердопаливного котла ДМ-СТЕЛЛА та пелетної горелки FOCUS 50 кВт для приватного будинку. Загальна потужність котельні становить 50 кВт на пелетах та 75 кВт на твердому паливі. Обігрівати приміщення можна наявним біопаливом.

Особливістю рішення є використання конструкції газогенераторного твердопаливного котла, що забезпечує повну автономію приватному домогосподарству при високому рівні комфорту та низьких витратах на опалення. Згодом до системи будуть додані теплові насоси.

Встановлена ​​пелетних пальників автоматично підтримує стабільність температури теплоносія. Також завдяки автоматичному завантаженню пелет та самоочищенню горелки обладнання позбавляє від необхідності частих завантажень котла твердим паливом та збільшує інтервали обслуговування обладнання.

Контури опалення будинку повністю засновані на технології водяних «теплих підлог» і мали безліч інженерних особливостей, які потрібно було врахувати при проектуванні опалювального обладнання. Крім запропонованої системи замовник встановивши теплоакумулятор, циркуляція та підігрів теплоносія здійснюються на основі даних датчиків температури, автоматичного розпалю пальника з регулюванням горіння.

У систему входять:

  • теплоакумулятор стороннього виробника;
  • газогенераторний твердопаливний котел ДМ-Стелла;
  • пелетний бункер на 1,4 м3 із примусовою подачею пелеті;
  • пелетна горілка 50 кВт;
  • автоматика для казана з ПІД-режимом;
  • автоматика пальника у модулі бездротового та мобільного зв'язку;
  • триходовий клапан для підтримки «звороту» котла та низькотемпературної водопідготовки для системи «теплої підлоги»;
  • електрощит;
  • розподільна гребінка з насосами циркуляції теплоносія

ІНШІ ПРОЕКТИ

Інженерні рішення

ukУкраїнська