Пелетний котел або модульне рішення для опалення промислової теплиці

Потрібно сказати, що наші домовласники та фермери не наважаться, щоб сучасний пелетний котел купити для обігріву теплиці. Це рішення для домашнього господарства чи промислового тепличного господарства. Однак навіть для великих підприємств універсальні моделі пелетних котелень закордонних виробників дорогі і не є ефективними. У чому особливість? Насамперед, в особливостях обігріву будинку та теплиці. Вимоги та способи реалізації суттєво відрізняються.

Пелетний котел для дому – у чому особливість

Пелетні котли можна купити для водяного або повітряного опалення, гібридні рішення, як правило, дорогі і не користуються попитом серед наших покупців. Вся справа у високій ціні питання і знову ж таки вимогах до опалення теплиць. Промислова теплиця – це зазвичай зимова теплиця, засклена склопакетами та встановлена на ґрунтовому акумуляторі тепла.

Зазвичай закордонні виробники пропонують готові тепличні рішення, розраховані на опалення. Достатньо скористатися саме подібною рекомендацією, підключивши автоматику. Але якщо вам пощастило просто придбати каркасні рішення без опалення, то потрібно підійти до вирішення питання нестандартно.

Зробіть ґрунтовий акумулятор з обігрівом.

Грунтовий акумулятор має на увазі укладання мінерального матеріалу, що теплоізолює і накопичує тепло. Зазвичай достатньо 50 см подушки із щебеню, в якому будуть прокладені труби водяного опалення. Пелетний котел купити можна на додаток до сонячних колекторів. Це допоможе ще більше заощадити на обігріві.

Програмно-керовані «теплі підлоги» замість теплоакумулятору.

Промислова теплиця, як будь-яке виробництво, характеризується великою кубатурою та втратами теплової енергії у зимовий час. В цьому випадку ефективне повітряне опалення, але проблема полягає і в обігріві ґрунту. Використовувати різні джерела тепла (котел та електрику) окремо не раціонально.

Універсальне рішення – пелетний котел з водяним контуром.

Тому для опалення таких тепличних господарств можна порадити пелетний котел на водяному контурі. У систему він підключається разом з теплоакуумулятором, що розподіляє енергію теплоносія між «теплими підлогами» та водяним опаленням. Водяне опалення підключається до теплових вентиляторів.

Індивідуальний проект опалення промислової теплиці.

Слід зазначити, що відсутність спеціалізованих котлів для опалення промислових теплиць – це недоробка виробників. Її можна усунути та використовувати дешеву теплову енергію, що отримується при згорянні пелет. Це допоможе зробити пелетний пальник ФОКУС. З її допомогою можна зібрати з окремих модулів міні-котельню на пелетах, використовуючи звичайний твердопаливний котел, пальник та бункер для пелет.

Рішення обійдеться при експлуатації в 2 рази дешевше через низьку вартість кіловату. Вартість інсталяції буде також меншою за зарубіжні аналоги.

Однак, це не єдине рішення. Котельні для промислових теплиць мають особливості. Комбінований котел повинен нагрівати повітря і одночасно готувати водяний теплоносій для обігріву грунту. ФОКУС пропонує індивідуальне проектування котлів та котелень для промислових теплиць, яке враховуватиме всі технічні особливості конкретного господарства.

Універсальний твердопаливний котел від бренду FOCUS

У 2020 році FOCUS приступив до випуску сучасних котлів, що не мають аналогів, для твердого палива з нержавіючої сталі, які інтегруються з раніше розробленими пелетними пальниками. Вони можуть бути використані для опалення промислових теплиць та всього фермерського господарства. У продажу з'явилися котли номіналом 100, 200, 300 та 500 кВт. Разом з пелетним пальником вони швидко адаптуються до гранульованого палива. Так що пелетний котел купити чи модульне рішення? Міні-котельня з вбудованим пелетним пальником обійдеться набагато дешевше.

Рекомендовані повідомлення