Пеллетные горелки Фокус с тепловентиляторями Volcano (Atom) в отоплении производственного цеха

Сучасне опалення виробничого цеху може бути організовано кількома способами. Крім дорогих інфрачервоних обігрівачів, користуються увагою споживачів дві технології. Це успадковане багатьма виробництвами з радянських часів водяне опалення та сучасне обігрів цехів теплим повітрям. Обидва рішення на відміну від інфрачервоних обігрівачів стель при розгортанні вимагають проведення капітальних ремонтних робіт.

Опалення виробничого цеху тепловентиляторами Volcano - Firebox - Твердопаливні котли, пелетні пальники, промислові

Постановка проблеми організації опалення виробничого цеху.

До особливостей опалення виробничого цеху відноситься велика кубатура та часто висока теплопровідність виробничих конструкцій. У багатьох випадках можна говорити про опалення обгороджених вуличних майданчиків з великою площею та обсягом. При цьому в цих приміщеннях потрібно забезпечити прийнятну загальну температуру та більш високу температуру повітря у локалізаціях робочих місць. Жодна з технологій, крім повітряного опалення, не може забезпечити достатній обігрів таких приміщень.

Альтернативою повітряному обігріву може стати повітряно-водяне опалення, коли на водяному контурі встановлюється тепловентилятор. Високу популярність серед споживачів мають тепловентилятори Volcano (10 тис. грн. за 10 кВт). Однак на ринку з'явилося й вітчизняне обладнання бренду «Атом» із вигіднішою вартістю (10 тис. грн. за 40 кВт).

Тепловентиляторы помогают сочетать уже имеющиеся инженерные сети отопления водяным теплоносителем с достоинствами воздушного отопления. Для обеспечения требуемой мощности с использованием выгодных энергоресурсов может быть приобретена пелетний пальник ФОКУС, с помощью которой котлы переводятся на гранулированное топливо. Котельные в этом случае могут быть полностью автоматизированы и управляться климат контролем.

Пелетні пальники FOCUS в отоплении цехов

Вибір гранульованого палива для опалення виробничих приміщень заводами та фабриками не є випадковим. Достатньо подивитися на поточну собівартість кіловата, щоб зробити відповідні висновки щодо вибору обладнання. Використання гранульованого палива допомагає вдвічі скоротити витрати.

При використанні клімат-контролю досягти ще більшої економії за рахунок динамічної витрати тепла на вимогу. Крім того, такі сучасні котельні просто зручніші.

Паливо Теплота згоряння за нормативом Необхідна кількість, 1 кВт * год Розрахункова ціна палива Вартість палива за кВт
Магістральний газ 8,6 кВтг / м3 0,116 м3 8,07 грн. / М3 0,936 грн.
Зріджений газ 12,8 кВтг / л 0,0782 л 11,60 грн. / Л 0,907 грн.
Дерев'яні пелети 4,96 кВтг / кг 0,202 кг 2,3 грн. / Кг 0,464 грн.
Дизельне пальне 11,1 кВтг / л 0,91 л 15,80 грн. / Л 14,37 грн.
Електрика 1 кВт * год 1,68 кВт * год 1,68 грн.

Опалення виробничого цеху тепловентиляторами Volcano - Firebox - Твердопаливні котли, пелетні пальники, промислові

Що входить у пелетну котельню:

Переваги пелетної котельні:

  • низькі витрати на опалення виробничого цеху;
  • автоматичний режим роботи;
  • клімат контроль;
  • віддалене управління;
  • відсутність необхідності у безпосередньому контролі за процесом.

Налаштування динамічної роботи контурів опалення дозволяє раціонально використовувати тепло відповідно до потреб, але без «люфтових» витрат, характерних для застарілих систем опалення.

Рекомендовані повідомлення