Факельні пелетні пальники у промисловому опаленні пелетами

Теплозабезпечення великих підприємств зазвичай здійснюється за допомогою котелень, що працюють на мазуті, вугіллі або шлаку. Але виробники продуктів харчування, легка промисловість може перейти на опалення пелетами. Оптимальним варіантом для цих цілей стануть пелетні котли зі смолоскипними пелетними пальниками або твердопаливне обладнання з пелетним модулем. На сьогоднішній день це обладнання дозволяє отримувати тепло з 95% ККД за низької вартості кіловата.

Багато промислових підприємств перейшли на електроопалення саме за рахунок високого ККД. Але пелетні котельні з факельним пальниками надають більш широкі можливості, перш за все:

 • можливість регулювання параметрів опалення в будь-якій точці приміщення;
 • встановлення приладів повітряного, водяного опалення, теплих підлог і теплових завіс, які працюють від одного джерела тепла;
 • вартість кіловата з 50% економією;
 • ККД 95%.

Це реалізується за рахунок технології об'ємного горіння, що реалізується факельним пальником.

Що таке об'ємне горіння.

При об'ємному горінні, займання відбувається в усьому обсязі доступного палива методом займання. Це досягається шляхом створення певних термодинамічних характеристик в камері згоряння. При запаленні вогонь нагадує інтенсивно палаючий факел. З цієї причини пристрої названі факельними пелетними пальниками.

При цьому такі сучасні пальники, як брендом ФОКУСКрім технології об'ємного горіння, програмованої подачі повітря та очищення пристрою, забезпечують піролізний допалювання продуктів згоряння (газів). Ця особливість не тільки підвищує ККД казана, але й покращує екологічні характеристики, пов'язані зі зменшеним обсягом викидів в атмосферу.

В результаті опалення пелетами пропонує рівень комфорту і можливості, які не поступаються газу, але за значно нижчою вартістю.

Опалення пелетами у цифрах.

Якщо ви хочете перевести своє виробництво на опалення пелетами, то знадобиться кілька визначальних рішення цифр та фактів:

 • вартість кіловата тепла при опаленні пелетами становить 0,3 грн. на 2020 рік, що в 3 рази менше, ніж при обігріві природним газом;
 • при висоті приміщення 5 м потрібно 4 кг пелети в годину в період пікових морозів;
 • для опалення приміщень на кожні 100 м2 при висоті стель 5 м потрібно 6 т пелети за сезон;
 • встановлення пелетної котельні не вимагає дозволу контролюючих органів;
 • до пелетної котельні можна підключити існуючі та нові контури опалення, використовуючи стандартну обв'язку;
 • пелети в Україні не стандартизуються, з цієї причини для зменшення витрат можна купувати дерева або агросировини і гранулювати його на прес-грунуляторі;
 • пропоновані пелетні пальники FOCUS розраховані на використання високозольних гранул;
 • можуть застосовуватися високозольні гранули з лігніну і лушпиння соняшника, кукурудзяного шроту.

У продажу представлені факельні пелетні пальники з потужністю від 15 кВт до 900 кВт. Це дозволяє говорити про організацію опалення пелетами великих промислових об'єктів.

Рекомендовані повідомлення