Точне управління процесом горіння з допомогою примусової подачею повітря.

Котли з подачею повітря не мають на увазі повітряне опалення, хоча варіант наявності додаткового контуру нагрівання повітря не виключення. Зазвичай його поєднують з процесом охолодження пелетного пальника або котлу, одночасно знімаючи надлишки тепла з корпусу і процесу горіння.

Подача повітря пов'язана з автоматизацією і підтримки температури теплоносія в потрібному діапазоні. Крім усього вторинний уприскування повітря під час накопичення газоподібних продуктів згоряння у камері котлу (зазвичай у другій камері) сприяє виникненню ефекту піролізного дожигу.

Котли з подачею повітря - це, як правило, програмно-керовані котли тривалого горіння незалежно від базової технології (твердопаливні шахтні, піролізні або пелетнні з автоматичною подачею гранул).

Принцип піролізного дожигу палива - тривалий та не тривале горіння.

Піролізна технологія передбачає використання для отримання тепла від згоряння палива і газоподібних продуктів згоряння. Вони виділяються при тлінні і здатні віддавати великий обсяг теплової енергії. Як ви знаєте, інтенсивність горіння або полум'я залежить від наявності повітря в камері згоряння, тому його дозована подача може підтримувати інтенсивність горіння. При тлінні цей процес стає тривалим, що ніяк не відбивається на зменшенні тепловіддачі. Такі котли ще називають газогенераторними.

Найпростішим регулятором подачі повітря є дверцята з регульованим механічним провітрювачі. Зараз практикується подача повітря в виділену камеру, реалізовану за принципом піролізних котлів. Виробники твердопаливних котлів практикують подачу повітря за допомогою форсунок. Роблять її точкової, не тільки підтримуючи інтенсивність горіння, але й істотно підвищуючи теплоємність.

Автоматична підтримка горіння за допомогою подачі повітря дозволяє «розтягнути» завантаження палива. Причому це можна зробити на максимально доступне час. Наприклад, опалювати приміщення протягом мінімум 3х днів.

Котли з подачею повітря в автоматизації опалювального обладнання.

Пелетний пальник ФОКУС. включает в себя устройство подачи воздуха. Этот процесс полностью автоматизируют для автономной поддержки пламени факельного типа. Этот тип устройства генерирует максимальное тепло. С помощью дозированной подачи воздуха поддерживается интенсивность огненного факела и, одновременно, пиролизный дожиг топлива. В результате КПД пеллетной горелки FOCUS достигает 95%.

Именно дозированная подача воздуха позволяет достигать качественных характеристик факельного горения. Объем подачи в пелетных горелкалх FOCUS контролирует микроконтроллер PLUM. Максимальная теплоотдача в промышленной серии наблюдается для горелок при установке полного пакета отопительного оборудования, включая твердопаливні котли FOCUS.

Рекомендовані повідомлення