Який твердопаливний котел купити для опалення виробничого цеху.

Наша компанія в цьому році запропонувала споживачам промислові твердопаливні котли ФОКУС, які здатні забезпечити опалення виробничого цеху потужністю 100, 200, 300 та 500 кВт. Моделі реалізовані у дводверному форматі, тобто дозволяють встановлювати пелетні пальники та опалювати приміщення вугіллям, дровами та брикетами при необхідності. Котельний модуль виконаний з нержавіючої жаростійкої сталі та практично не піддається експлуатаційному зносу. Конструкція казана забезпечує практично повний відбір тепла. Такий твердопаливний котел купити ви можете в нашому інтернет-магазині.

 

Калвіс твердопаливний котел купити
Котли Калвіс дуже популярні у виробництві. Вони мають високий ККД, обумовлений їх конструкцією. З одного боку, це обладнання шахтного типу (тривалого горіння), з іншого, котел, який максимально «відбирає» тепло у продуктів згоряння. Тим не менш, ви можете твердопаливний котел купити з більш високим ККД, які пропонує бренд ФОКУС.

Яких критеріїв потрібно дотримуватися, організовуючи опалення виробничого цеху.

Виробничий цех має велику площу і висоту приміщення. Як наслідок, при обігріві потрібно генерувати більше теплової енергії, щоб підтримувати температуру в усьому обсязі будівлі. Це досить складно. З такими завданнями здатне справлятися тільки повітряне опалення. Його поєднують з вентиляцією або підключають контури водяного опалення до тепловентиляторів.

Наприклад, при висоті стель 6-7 метрів в цеху за допомогою твердопаливного котлу FOCUS 100 можна обігріти 250-300 м2 площі цеху, створивши комфортну температуру для робітників. Це можна зробити, проклавши повітроводи. Але й доцільно використовувати тепловентилятори «Атом» потужністю 40 кВт. Їх встановлення та підключення до контуру водяного опалення значно спрощує монтаж.

Який твердопаливний котел купити для виробництва - Firebox - Твердопаливні пелетні котли, пелетні пальники, промислові

До твердопаливних котлів можна підключити теплообмінник для нагріву та транспортування повітря, який буде розподіляти гаряче повітря по приміщенню. Цей варіант більш кращий у всіх випадках, коли більше потрібне підвищення ККД, ніж швидкість установки і мобільність системи опалення.

При обігріві цехів обов'язково береться до уваги, що це швидкоохолодженні будівлі, в яких не ефективні традиційні системи опалення. Твердопаливний котел купити ви можете не тільки для підтримки мікроклімату в цехах. Повітряне опалення відмінно себе показує на відкритих майданчиках приймання продукції або проведення робіт у рамках виробничого циклу.

Для чего еще 100-киловаттный твердопаливний котел купить можно?

Твердопаливний котел купити з потужністю 100 кВт можна для господарських потреб, підключивши до «централізованого» опаленню власної котельні будинок, оранжерею, майданчики для стоянки автомобілів, організувавши обігрів відкритих зон, теплиці і басейну. В цілому всі потреби не перевищуватимуть 100 кВт, забезпечивши власників будинку дешевим теплом без газу для підвищення рівня комфорту.

Значимым преимуществом твердотопливных котлов ФОКУС является возможность программного дистанционного управления с помощью микроконтроллера PLUM, а также подключение теплорегуляторов в отапливаемых помещениях.

Рекомендовані повідомлення