Якщо ви хочете твердопаливний котел купити та генерувати технічне тепло

Технічне тепло відіграє особливу роль системах теплопостачання. З його допомогою підтримується температура опалюваних приміщень лише на рівні певної санітарними вимогами норми. Багато власників домогосподарств, підприємств, фермерських господарств, громадських будівель задаються питанням: «Який твердопаливний котел купити для технічного опалення? Наша компанія рекомендує для цього додатково придбати пелетні пальники ФОКУС та котли, які незабаром з'являться у нас у продажу.

Отримуйте технічне тепло, обігріваючи пелетами з 60% вигодою.

Обігрів технічних приміщень менш вимогливий за стабільністю та рівнем температури. Тим не менш, власники адмінбудівель, котелень досить багато витрачають грошових коштів на підтримку температури повітря в технічних приміщеннях. Як можна скоротити витрати та підійти до питання більш раціонально?

Гранульоване паливо на сьогодні для отримання тепла вигідніше. Це підтверджують такі розрахунки вартості за кіловат:

Паливо Теплота згоряння за нормативом Необхідна кількість, 1 кВт * год Розрахункова ціна палива Вартість палива за кВт
Магістральний газ 8,6 кВтг / м3 0,116 м3 8,07 грн. / М3 0,936 грн.
Зріджений газ 12,8 кВтг / л 0,0782 л 11,60 грн. / Л 0,907 грн.
Дерев'яні пелети 4,96 кВтг / кг 0,202 кг 2,3 грн. / Кг 0,464 грн.
Дизельне пальне 11,1 кВтг / л 0,91 л 15,80 грн. / Л 14,37 грн.
Електрика 1 кВт * год 1,68 кВт * год 1,68 грн.

 

Пелети, що пропонуються на ринку, відрізняються теплоємністю при згорянні та зольністю. Найтеплішими з доступних вважаються агропелети з лушпиння соняшника. Саме їх використовують для обігріву виробничих приміщень. Ці пелети мають найдоступнішу вартість. Якщо ви хочете купити твердопаливний котел для спалювання недорогих гранул, передбачте наявність системи очищення, особливо плануючи використання високозольного палива.

Який твердопаливний котел купити для пелет?

Справа в тому, що немає жодної різниці, який саме котел буде придбано. Основні функціональні переваги дає факельний пелетний пальник FOCUS. Її встановлення не потребує внесення конструктивних змін до котельного обладнання. Котел, що купується, повинен мати відповідну потужність, проте інтеграційний модуль може бути потужнішим.

Переваги використання пелетного пальника для апгрейду котлу:

  • не потребує конструкційних змін;
  • є пальники потужністю від 17 кВт до 900 кВт;
  • моделі передбачають автоматичне або ручне очищення від золи;
  • відповідають вимогам безпеки.

Пропонуємо вам нові, що не мають аналогів твердопаливні котли ФОКУС, які можна налаштувати на тривале горіння у поєднанні з пелетними бункерами та шнеками для подачі гранул. Твердопаливний котел купити ви зможете трохи пізніше. Це буде пелетний пальник FOCUS.

Рекомендовані повідомлення