Що таке динамічне опалення з клімат-контролем бренду FOCUS

Наша команда готова запропонувати розгортання будь-якого за складністю проекту промислового або житлового опалення. Динамічне опалення - це установка не тільки опалювального обладнання, але й програмного забезпечення, а також комплексу датчиків, за допомогою якого можна керувати динамічними параметрами обігріву. Така система може працювати автоматично за заздалегідь описаним сценаріям і на основі даних сенсорів.

Опалення: встановлення. Для яких об'єктів підходить динамічне опалення.

У яких випадках можна застосувати системи опалення з динамічним керуванням:

  • обігрів торгових центрів;
  • оптимізація опалення ВНЗ, дитячих установ, шкіл;
  • опалення виробничих цехів;
  • у системах «Розумний будинок».

При згадці останньої концепції управління багатьом нашим читачам стає зрозумілим, про що піде мова. Саме про динамічному управлінні параметрами обігріву в реальному часі, що дозволяє раціоналізувати ефективність теплозабезпечення, скоротивши похибка тепловтрат до 5-10%. Такі рішення застосовуються в пакетних рішеннях «Розумний будинок», які вже протягом багатьох років себе добре зарекомендували.

Ця концепція може бути застосована з метою оптимізації використання будь-якого виду палива для обігріву. Але особливо популярна в системах, коли організовується опалення без газу.

Слід зазначити, що при переході на пелети економія тільки на паливі досягає 50% з розрахунку вартості кіловата. Але витрата може бути ще знижений за рахунок ручної або автоматичної настройки сценаріїв. За рахунок вивільненого фінансового резерву можна опалювати вуличні простору, наприклад, стоянки машин, зупинки для співробітників, які очікують транспорт, оранжерею або теплицю. Ці можливості зроблять виробництво більш сучасним і комфортним, а будинок по-справжньому розумним і пристосованим до життя.

Як розгортається система динамічного опаленняю

Як вже було сказано, що система динамічного опалення та встановлення складається з інсталяції опалювального обладнання. Для цих цілей буде потрібно монтаж датчиків і та розгортання програмного середовища моніторингу.

Для цих цілей пропонуються:

На практиці комплекс динамічного опалення може робити наступне:

  • знижувати обігрів до мінімуму коридорів і технічних приміщень в неробочий час при відсутності людей;
  • регулювати температуру при обмеженій кількості працюючих співробітників і обладнання;
  • регулювати температуру по відношенню до вуличних умов;
  • підключати додаткові модулі вуличного опалення в міру необхідності (при наявності людей) і в залежності від температури повітря;
  • управляти опаленням сегментарно (при реалізації обігріву будівлі повітрям).

Таке опалення та встановлення датчиків практикується і в індивідуальних будинках. У цьому випадку забезпечується управління обігрівом терас, басейнів, технічних та житлових приміщень в залежності від кліматичних умов і наявності в приміщеннях людей.

Управління системою інженери налаштовують онлайн за допомогою мобільного додатку. Для промислових систем можливе впровадження функціоналу в промислову SCADA-систему. Передбачені контури швидкого, резервного та постійного обігріву.

Рекомендовані повідомлення