Рахуємо теплову потужність котлу 15 кВт у квадратних метрах опалення.

Пелетні котли за промовчанням використовуються для опалення великих об'єктів інфраструктури. Потужність окремих пелетних пальників досягає 900 кВт. Вони використовуються для підготовки тепла для багатоповерхових будинків, селищ, виробництв та суспільної інфраструктури. Але очевидно, що вони звернули увагу на себе власників індивідуальних домогосподарств. Це реальна можливість отримати дешеве тепло без газу, не жертвуючи своїм комфортом. Котли потужністю 15 кВт можуть опалити не лише будинок, а й усі об'єкти на ділянці.

Вважається що пелетні пальники малій потужності 15 кВт тепла дають мінімально. Молодша модель бренду ФОКУС розрахована на 17 квт. При цьому нею можна опалювати приміщення, що потребують лише 8-10 кВт. Надлишок потужності можна витратити на обігрів зон та забудови присадибної ділянки.

Що можна обігріти котлом потужністю 15 кВт?

Наприклад, електрокотел 4,5 кВт обігріває близько 60 м2 площі будинку. Тобто пелетні пальники малої потужності розраховані на опалення середнього будинку площею 150-170 кв.м. Завдяки економії тепла можна подавати гаряче повітря для опалення терас, дитячих майданчиків, вхідних груп, присадибних будівель.

Чи варто брати котли потужністю 15 кВт для маленьких будинків.

Багато українців проживають в будинках площею до 100 кв. м. Така площа характерна для дач та іншої заміської нерухомості. Як же перейти на пелети при відсутньому обладнанні на ринку?

Все дуже просто. Насамперед, пелетні пальники FOCUS розраховані працювати з меншою виробленням теплової енергії. При цьому вони можуть дати і більше тепла ніж номінальна калорійність приладу.

Пеллетний пальник ФОКУС 17 є слушним варіантом для опалення дач. З її допомогою можна обігріти:

  • хату;
  • теплицю або оранжерею, включаючи всесезонну;
  • басейн;
  • гостьовий будинок, який присутній вже у багатьох господарствах.

Надлишки тепла можна використовувати в міру необхідності, добудовуючи об'єкти особистої інфраструктури і підключаючи їх до котельні.

Головне, потрібно усвідомити, що пелетний пальник FOCUS 17 може працювати і на малій потужності, забезпечуючи об'єкти домашньої інфраструктури теплом у міру необхідності. Для цих цілей будуть потрібні твердопаливні котли потужністю 15 кВт мінімально.

Клімат контроль - економія, що формує надлишки.

Основною особливістю використання клімат-контролю є поліпшення рівня комфорту. Завдяки економії та мікропрограмному управлінню власники такої котельні мають можливість опалювати додаткові об'єкти зимовий час. Наприклад, зони відпочинку, оранжерею та інші об'єкти домашньої інфраструктури «на вимогу».

Пелетний пальник ФОКУС може підключатися до бездротового і GSM-зв'язку.

Рекомендовані повідомлення