На что можно рассчитывать, если купить пелетний пальник

Дороговизна газа и электричества вынуждает владельцев домохозяйств искать альтернативу газовому отоплению. При этом для многих людей важен именно комфорт и простота установки, поэтому они делают выбор в сторону экономных инфракрасных панелей. Но при высокой стоимости обогревателя такая система отопления выходит из строя примерно в течение 10 лет, а экономия расхода финансов несущественная. Что же делать в этом случае? Купить пелетний пальник або пелетний котел? Вопрос не праздный, так как разница в расходах очень существенная.

Ви можете купити пелетний пальник, особливо в тих випадках, коли вже є твердопаливний котел. На фото зображений твердопаливний котел з пелетним пальником. Це міні-котельня, яку можна придбати у нас на сайті.

Не тільки зберегти, але навіть і підвищити рівень комфорту при опаленні без газу допоможе пелетне обладнання. На сьогоднішній день вартість кіловата тепла в 2 рази дешевше магістрального газу. Пелетний котел підтримує автоматичну роботу без присутності людини, забезпечує автоматичний розпал та гасіння котлу при певних температурних показниках. Він також регулює роботу котлу відповідно до даних термостатів і датчиків.

Додатково пелетний котельня відкриває багато додаткових можливостей:

  • по-перше, можна налагодити повітряне опалення і обігрівати каркасні будинки, теплиці, тераси і дитячі майданчики, наприклад;
  • не потрібно економити на опаленні, але в результаті все одно вийде економну витрату.

Пелетний котел або пелетний пальник?

Це питання ми неодноразово піднімали в своїх публікаціях. Пелетних пальник, на нашому прикладі бренду ФОКУС, допомагає перейти на гранульоване паливо, практично не переробляючи котельню.

Маючи твердопаливний котел, для переходу на пелету потрібно:

Все інше, а саме шнек подачі мікропрограмного управління, входить в комплект поставки. Пелетний пальник є тим модулем, який відрізняє звичайний твердопаливний котел від пелетного. З цієї причини далеко не завжди потрібно йти на значні витрати, купуючи повнокомплектну зарубіжну модель.

Варто відзначити й інше, у продажу є пелетні котли для повітряного опалення з вертикальною подачею палива. Для опалення приватного каркасного будинку такої моделі буде цілком достатньо для якісного обігріву в напівавтоматичному режимі. Купити пелетний пальник або пелетний котел з супутнім обладнанням доцільно для обігріву великого домогосподарства.

Основні переваги опалення за допомогою пелетного пальника.

Виділимо основні переваги переходу на пелету:

  • економія на паливі 50% витрат;
  • клімат контроль;
  • будь-які види опалення;
  • можливість одночасної підготовки повітряного і водяного теплоносія в комбінованих котлах.

Пелетна котельня - це повністю автоматичне опалювальне обладнання, яке потребує тільки тижневої завантаження палива під час експлуатації. Ви можете купити пелетний пальник або пелетний котел, все одно витрати окупляться.

Рекомендовані повідомлення