Нові економні твердопаливні котли з пелетним пальником  тривалого горіння (повний автомат)

Промисловий сектор економіки України останнє десятиліття дуже залежить від газу, вартість якого зростає. З цією проблемою зіткнулися всі організації, які потребують опалення великих площ. Тим не менш, пропозиція українського опалювального обладнання промислового класу незначна, що має на увазі і великі інсталяційні витрати при придбанні зарубіжних котлів. Почавши виробництво з пелетних пальників, бренд ФОКУС запропонував ринку унікальні твердопаливні котли з пелетним пальником (тривалого горіння, автомат).

Анонс. Твердопаливні котли з пелетним пальником ФОКУС (тривалого горіння, автомат) 100, 200, 300 і 500 кВт - Firebox - Твердопаливні пелетні котли, пелетні пальники, промислові

Потужність опалювального обладнання становить 100, 200, 300 та 500 кВт. Цього вистачить для опалення великих комплексів та виробництв. Твердопаливні котли ФОКУС є гібридами, тобто дозволяють встановити пелетний пальник та завантажувати вугілля або дрова в іншу камеру подачі палива. Обладнання виконане із міцної нержавіючої сталі і майже не піддається експлуатаційному зносу.

Для яких цілей підійдуть твердопаливні котли з пелетним пальником Фокус.

Бренд ФОКУС в Україні за час існування став синонімом інновацій у сфері виробництва затребуваного економікою опалювального обладнання. Насамперед, усі пелетні пальники, а зараз і твердопаливні котли FOCUS програмно-керовані. Вони можуть працювати з пальником і без нього. У другому випадку система дозволяє керувати інтенсивністю горіння залежно від потрібних умов опалення. Іншими словами мікроконтролер PLUM реалізує практично функцію тривалого горіння, але тільки її.

Котли ФОКУС підходять для наступних цілей:

  • опалення торгових центрів;
  • обігріву цехів та виробництв;
  • подачі теплого повітря на спортивні майданчики та опалення відкритих площ у момент проведення заходів;
  • комунальних служб.

Устаткування можна успішно перевести на опалення гранулами. При цьому собівартість кіловату знизиться на 50% за умови повної автоматизації роботи комплексу.

Фактично функціонально твердопаливні котли з пелетним пальником (тривалого горіння, автомат) забезпечують безперервне опалення приміщень без присутності людей.

До процесів обслуговування належать:

  • дистанційне керування котельнею;
  • дозавантаження бункера зберігання паливними гранулами.

У поодиноких випадках може знадобитися профілактичні роботи в процесі експлуатації.

Казани FOCUS з'являться у вільному продажу вже у вересні 2020 року.

Рекомендовані повідомлення